Ako chrániť naše auto, aby sme zachovali jeho hodnotu aj v čase krízy?

Ako chrániť naše auto, aby sme zachovali jeho...

Ako chrániť naše auto, aby sme zachovali jeho hodnotu aj v čase krízy?  

V posledných mesiacoch čelil automobilový priemysel vážnym prekážkam a výzvam. Neočakávaný výskyt koronavírusu a prísne opatrenia prijaté na jeho obmedzenie tiež postavili dodávateľov, výrobné závody a nákupcov automobilov do zložitej situácie.

Výroba automobilov sa zastavila, prinajlepšom, klesla iba ich výroba. Dopyt po nich tiež výrazne klesol. Niektorí potenciálni kupujúci, ktorí prišli o prácu, znížili alebo prestali mať príjem a toho dôvodu odložili svoj plánovaný nákup automobilov. Vzhľadom na neistú budúcnosť je to ešte viac vyhradené pretých, ktorých príjem je nepretržitý.Najlepšie, čo môžeme v tejto situácii urobiť, je nezanedbávať naše existujúce auto! Je dôležité v tejto fáze udržiavať auto v dobrom stave dlhý čas – aby sme neskôr, keď si môžeme dovoliť kúpiť nové, mohli predať použité auto za dobrú cenu!

Našimi službami a ponukou sa nemusíte vzdať udržiavania aktuálneho stavu svojho vozidla! Pomôžeme vám! Vysoká kvalita našich výrobkov zaručuje, že si zachováte hodnotu svojho vozidla!

Tu je niekoľko nápadov z nášho internetového obchodu, ktoré môžu poskytnúť bezpečnúochranu vášho vozidla:

• Gumená autorohož, ktorá sa dá použiť kedykoľvek v roku - s precíznym upevnením a upevňovacími bodmi z výroby zaisťuje, že sa čalúnenie vozidla neznečistí. Existuje niekoľko návrhov, z ktorých si môžete vybrať, v niektorých modeloch automobilov je okrem obvyklej čiernej tiež k dispozícii v béžovej farbe.

• Asi budete viac spokojní s 3D gumenou rohožou, ktorá poskytuje väčšiu ochranu podlahe vášho vozidla, nemusíte už ďalej hľadať iné! Táto rohož je na  presnú mieru a odolná voči UV žiareniu, zhromažďuje vodu a nečistoty vďaka svojmu vysokému okraju.

• Neustále sa bojíme, že niečo sa v kufri vyleje alebo sa zlomí! Tomu môžete zabrániťzakúpenímvaničky do kufra s  precíznym protišmykovým systémom, ktorý je k dispozícii v našom internetovom obchode. Ľahko sa vkladá, ľahko sa čistí a jeho vysoký okraj sľubuje bezpečnú ochranu pre váš batožinový priestor.

•Ak chcete mať niečo jedinečné na podlahe auta, o ktorom ste snívali, aby ste chránili svoje auto, objednajte sitextilný alebo plyšový autokoberec! Odporúčané ich použiť na jar a v lete, koberce sú vyrobené z odolného, ​​ľahko čistiteľného materiálu. Môžete si vybrať z niekoľkých farieb lemovaní, farebných gumených nášľapníkov a tiež si môžete vyžiadať výšivky na kobercoch v dvoch rôznych veľkostiach.

• Nárazník vozidla môže byť poškriabaný pri ukladaní nákupných tašiek a nákupov do batožinového priestoru a pri vyskakovaní vašich domácich miláčikov z kufra. Použitím chrómového chrániča nárazníka, ktorý je k dispozícii na našom internetovom obchode, viete tomu zabrániť. Je dostupný v rôznych farbách a odtieňoch a môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu autu. Inštalácia a čistenie produktu je veľmi jednoduché. Vďaka svojmu nerezovému materiálu nevyžaduje údržbu. Objednaním, okrem kvalitnej ochrany, je zaručený aj estetickejší vzhľad vášho vozidla.

• Štvordielna súprava na ochranu prahu dverí dodáva vozidlu nielen moderný a elegantný vzhľad, ale poskytuje aj ochranu pred opotrebením, poškriabaním a mechanickým poškodením. Inštalácia je jednoduchá pomocou lepiacej pásky.

• Pri parkovaní v stiesnených priestoroch môžete namontovať ochranný kryt dverí, aby ste chránili dvere vášho vozidla pred poškriabaním.

• Ak vozidlo často používate, opierka na nohy sa môže čoskoro opotrebovať. Existuje však riešenie, ako tomu zabrániť! Protišmykový výrobok vyrobený z nehrdzavejúcej ocele na povrchu nie je len praktickým doplnkom vášho vozidla, ale môže aj esteticky vylepšiť vzhľad vášho interiéru. Dôležitou výhodou príslušenstva je, že sa jednoducho a ľahko inštaluje a nie je ťažké ho čistiť.

Zatiaľ nevieme presne, aký bude koniec tejto situácie s Covidom 19, musíme však ešte dlho čakať, kým sa situácia stabilizuje. Ak patríte medzi tých, že nie ste negatívne ovplyvnení situáciou spôsobenou vírusom Covid-19, a dokážete si kúpiť nové auto, stále sme vám k dispozícii na vybavenie vášho nového vozidla! Prezrite si našu ponuku v našom internetovom obchode!