Audi Q8

Audi Q8

Dalo sa predvídať, že prestížny vzhľad, obrovský interiér a moderný palubný systém Audiny Q8 sa určite bude uchádzať vašu priazeňa pozornosť. Úplne nový model Q8 prináša eleganciu štvordverových luxusných kupé a univerzálnosť pohodlných SUV.

Podľa povestí o príchode Q8 mnohí očakávali SUV väčší tereňák ako je Q7. Model vyrobený v Bratislave sa však nechcel nadradiť nad Q7 ani vo veľkosti, ani v iných parametroch.Bolo by však chybou myslieť na Q8, ako na nekompaktný alebo dokonca vidieť ho, ako malé SUV. Dizajnéri pracovali s líniou vozidla tak, aby Q8 vyzerala a pôsobila menším dojmom, ako je v skutočnosti.

Nie je však priestor sťažovať sa na veľkosť, pretože priestorinteriéru je neuveriteľne veľký: cestujúci na predných sedadlách aj na zadných sedadlách majú pohodlie. Nakoniec si zaslúži zmienku aj 605-litrový kufrík.

Aké auto doplnky sú dostupné na našom internetovom obchode pre tento typ auta?

Prichádza jar, príroda sa prebúdza a krásne počasie vám umožňuje nahradiť gumenú rohož používanú v zime niečím jedinečným. U nás objednané textilnéautokoberce vyrábame interne vo vlastnej réžii, preto čas výroby je iba jeden týždeň.Koberec sa vyrába na základe vzoru vyrezaného z továrensky vyrobeného koberca, čo zaručuje presnú mieru a veľkosť textilných kobercov. Koberce sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, plyšové - velúrové koberce sa dôrazne odporúčajú pre eleganciu a ľahké čistenie.Rôzne farby kobercov si môžete vybrať z našej ponuky na E SHOPE a farebne tak zladiť s prístrojovou doskou a čalúnením vozidla.Autokoberec s pogumovanou zadnou časťou a kotviacimi bodmi vám nespôsobí žiadne problémy počas jazdy. Ak však z nejakého dôvodu nemáte radi textilné autokoberce a radšej používate gumenékoberce v daždivom jarnom počasí, dôrazne vám odporúčame použiť dva typy kobercov od dvoch rôznych výrobcov (českého a poľského). Nech už si vyberiete akýkoľvek dizajn, nebudetesklamaní ani gumenými kobercami s obvodovým okrajom 1,5 cm, ktorý okraj zabráni znečisteniu čalúnenia podlahy vozidla a sú opatrené protišmykovým povrchom, aby sa rohože nepohybovali.

Na základe otázok a objednávok, ktoré sme dostali, naši zákazníci považujú batožinový priestor za podstatnú súčasť svojho vozidla.Aký je dôvod tohto?

Prečo investovať do kufra? Dôvody sú nasledovné:

  • chráni čalúnenie kufra pred znečistením
  • má vysoký okraj obvodu vaničky a chráni textilné čalúnenie v prípade úniku nejakej kvapaliny v kufri
  • vanička do kufra má protišmykové disky po celom povrchu, takže si môžete kľudne uložiť nákup do svojho batožinového priestoru
  • udržiavanie v čistoty v batožinovom priestore je omnoho ľahšie a jednoduchšie: vybrať a vložiť vaničku do batožinového priestoru nielen uľahčuje, ale aj urýchľuje jeho čistenie