Auto doplnok, výbava do osobného automobilu ako darček

Auto doplnok, výbava do osobného automobilu ako...

Auto doplnok, výbava do osobného automobilu ako darček

S najväčšou pravdepodobnosťou ste už boli v situácii, keď ste chceli dať darček priateľovi, milovanému rodinnému príslušníkovi, ale nemali ste ani potuchy, čím ho môžete obdarovať.Strávili ste hodiny, dokonca aj dni pred výkladmi, pozerali ste na police obchodov, ale bezvýsledne.Potom, keď ste odovzdali obvyklý dezert, víno alebo darčekový poukaz pre nedostatok vhodnejšieho darčeka, necítili ste sa vo svojej koži dobre. Vedeli ste, že to nie je tá skutočne vhodná vec, ktorou  by ste chceli spôsobiť obdarovanému radosť. Samozrejme najzreteľnejšia vec vám sa neprišla myseľ! Ak má milovaná osoba auto, môžete sa ubezpečiť, žeuž s tým nebudete mať problém! Pretože väčšina ľudí miluje svoje auto!

Výšivky sú zdobené prezývkami, značkami aút, menami a rôznymi slovami, pre nich je dôležité, ako jedinečne to vyzerá. Ak však spĺňajú predmet použitia, považuje sa to za útulné, pohodlné a bezpečné. Uvedomujeme si, že váš problém je vyriešený!Namiesto dlhého hľadania v obchodoch navštívte náš internetový obchod a v krátkom čase si môžete objednať prekvapenie, ktoré sa určite bude páčiť!

Ponúkame vám niekoľko nápadov z nášho sortimentu autodoplnkov!

1. Ak chcete dať darček niekomu, o kom viete, že nemá rád univerzálne hromadne vyrábané koberce, vaničky, ale sa skôr usilujete o jedinečnosť, ktorá odráža vašu individualitu, ste s nami na správnom mieste! S dobre zostavenou kombináciou autokoberca sa môžete vkradnúť do srdca obdarovaného. Samozrejme, musíte vedieť starostlivo vyplniť formulár objednávky, aby ste vedeli vybrať veľa malých detailov o koberci podľa možnostíponúknutých v produktovom liste:

  • vybrať materiál teda hrúbku a farbu koberca
  • materiál obšívky vrátane nubuck koženej lemovky na prémiových kobercoch, typ a farbu lemovky a farbu cverny, ktorou má byť obšitá lemovka
  • vybrať farbu a text výšivky nápisom môže byť značka alebo typ automobilu, ale aj prezývka majiteľa alebo prezývka auta
  • výber materiálu nášľapníka - z látkyalebo z gumy, akej farby 
  • aké sú body ukotvenia, fixačné body na podlahe auta - ak nie sú v aute, môžu byť tiež riešením na suchý zips

Akonáhle sme pripravili koberce podľa vašich prianí, môžete sa tešiť spolu s nami na jedinečný koberec vo vašom aute!

Naše výrobky samozrejme, okrem individuálnych potrieb, spĺňajú aj dôležitejšie požiadavky: vďaka našim kvalitným surovinám sú odolné, nekrčia sa a nepohybujú sa na podlahe vozidla,  ľahko sa čistia a je možné požiadať o výrobu do akejkoľvek značky či typu auta.

2. Pre vodiča citlivého na zápach môže byť veľmi nepríjemné, ak jeho gumené autorohože vydávajú nepríjemný, intenzívny gumený zápach, preto vám odporúčame naše kvalitné gumené alebo textilné koberce, ktoré sú bez zápachu, lebo sú parfumované. S týmito výrobkami si môžu aj vodiči s citlivým nosom urobiť lepšiu náladu a pohodu.

3. Často sa stáva, že koberec v aute je menší alebo väčší, ako by mal byť, ľahko sa pošmykne, môže to sťažiť používanie pedálov a spôsobiť nehodu. Zabezpečte si pohodlnú a bezpečnú jazdu s rozmerovo presnou a opatrenou protišmykovou zónou autokobercov!

Ak ste už zadali darčekovú objednávku a ste tiež milovníkom svojho automobilu, prekvapte sa dizajnom alebo praktickým auto doplnkom  z nášho internetového obchodu!