CHRÓMOVÉ PRAHOVÉ LIŠTY

CHRÓMOVÉ PRAHOVÉ LIŠTY

CHRÓMOVANÉ PRAHOVÉ LIŠTY:

OCHRANA A ESTETIKA V JEDNOM

 

NÁJDTETE NA E-SHOPE

autorohože.eu

carcarpit.sk

 

Karoséria vozidla je počas používania vystavená rôznym účinkom, okrem iného ​​mechanické a environmentálne pôsobenia, ktoré spúšťajú rôzne korózne procesy.Z tohto hľadiska je prahová lišta umiestnená vo zvlášť namáhanej časti vozidla,  ochrana  prahu je však mimoriadne dôležitá, pretože je nosným prvkom, ktorý výrazne prispieva k stabilite a pevnosti karosérie.Aby sme predišli poškodeniu, najlepšie je urobiť opatrenie, aby sme zabránili spusteniu deštruktívnych procesov.

Jedným z krokov v prevencii je vylúčenie zranení zakopnutím do prahu pri nastúpení a vystúpení z auta. Musíme sa vyhnúť opotrebeniu vrstvy laku, cez ktorú sa môžu nečistoty dostať do hlbších vrstiev.

Škrabance môžu byť spôsobené peknými ihličkami a opätkom, kamienkom uviaznutým v podrážke topánky, ale i nitovanou bežeckou obuvou. Pouličné nečistoty vnesené počas nástupu do auta môžu mať nepriaznivý vplyv na stav vášho prahu.

Zraneniam počas neopatrného nastupovania do vozidla môžeme predísťinštaláciou prahovej lišty, ktorý je k dispozícii v našom internetovom obchode! Je to preto lepšie, zabrániť poškodeniu hodnoty prahu, ako znášať náklady neskôr na opravu alebo úplné nahradenie prahu auta!

PRAHOVÉ LIŠTY

• poskytuje ochranu bočných prahov pred opotrebením, poškriabaním a mechanickým poškodením

• prahy dostupné na našom E-shope sú rozmerovo presné, úplne pasujú k danej značke a typu auta

• všetky u nás dostupné prahové lišty sú vysokej kvality a designu

• montáž lišty–je jednoduchá bez špeciálnej znalosti a trvá iba pár minút – prichytenie je pomocou

   lepiacej pásky 3M na zadnej strane prahovej lišty

• sú vyrobené z nehrdzavejúcej pevnej ocele, ktorá je tvrdá a odolná proti opotrebeniu a odieraniu

• k dispozícii sú v leštenom chróme alebo karbónovom prevedení

 

Sada prahovej lišty zahŕňa:

• 2 predné a 2 zadné lišty prahov

• 3M lepiaca páska na aplikáciu

• čistiaca handrička

• pokyny pre inštaláciu

Prahové lišty nielen chránia, ale dodávajú vášmu vozidlu vysoko dekoratívny vzhľad.  Svojim spôsobom očarujú a prepožičiavajú vášmu vozidlu prepracovaný a elegantný vzhľad.

Prahové lišty nedržíme na sklade na našom internetovom obchode, objednávame ich na individuálnu objednávku. Termín dodania je jeden a pol až dva týždne.

Na svojom aute ešte nemáte ochranné prahové lišty? Ak ste si uvedomili výhody a dôležitosť tohto pozoruhodného produktu, čakáme na vás v našom internetovom obchode! Prezrite si našu ponuku na carcarpit.sk alebo autorohoze.eu!