Auto doplnok, výbava do osobného automobilu ako...
Auto doplnok, výbava do osobného automobilu ako darček


Auto doplnok, výbava do osobného automobilu ako darček

S najväčšou pravdepodobnosťou ste už boli v situácii, keď ste chceli dať darček priateľovi, milovanému rodinnému príslušníkovi, ale nemali ste ani potuchy, čím ho môžete obdarovať.Strávili ste hodiny, dokonca aj dni pred výkladmi, pozerali ste na police obchodov, ale bezvýsledne.Potom, keď ste odovzdali obvyklý dezert, víno alebo darčekový poukaz pre nedostatok vhodnejšieho darčeka, necítili ste sa vo svojej koži dobre. Vedeli ste, že to nie je tá skutočne vhodná vec, ktorou  by ste chceli spôsobiť obdarovanému radosť. Samozrejme najzreteľnejšia vec vám sa neprišla myseľ! Ak má milovaná osoba auto, môžete sa ubezpečiť, žeuž s tým nebudete mať problém! Pretože väčšina...

Ďalej čítam...PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?


PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?        

1. Odborná pomoc   

V autách, auto doplnkoch a v ďalšom príbuznom sortimente sa vďaka dlhoročnej praxi naozaj vyznáme. Vieme vám poradiť, na čo si treba dať pozor, ako to funguje, čo kde pasuje a nepasuje.

Ak sa  vám niečo nezdá s výberom auto doplnkov radi poradíme aj osobne. Stačí nám v pracovnej dobe zavolať na číslo +421 904 033 167 a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie alebo napísať svoj dotaz na kofin@autorohoze.eu a my odpovieme.

2. Dodanie tovaru

Dodacia lehota je všeobecne od 2 dní až do 2 týždňov v závislosti od skladových zásob a sortimentu.

...


Ďalej čítam...


Všetko o auto kobercoch sú praktickým a...
Všetko o auto kobercoch sú praktickým a štýlovým pomocníkom pre vaše auto


Všetko o auto kobercoch sú praktickým a štýlovým pomocníkom pre vaše auto

Auto koberčeky sú v interiéri tým najviac skúšaným prvkom v aute - či je zima, alebo leto, nech sa človek akokoľvek snaží, ich povrch dostáva už pri mierne zhoršených poveternostných podmienkach poriadne zabrať. Dve tri sezóny to väčšinou žiadny problém nie je, po nejakej dobe však je ich opotrebenie vidieť na prvý pohľad: fľaky, ošúchaný textil, poškriabaná a droliaca sa guma.

 

Výmena autokobercov zaberie maximálne len niekoľko minút. Najťažšie na celej výmene je rozhodnutie, z akého materiálu by nové auto doplnky mali byť vyrobené. Z praktickej gumy, alebo zo štýlového...

Ďalej čítam...Skúšali a testovali sme vaničky do kufra.
Skúšali a testovali sme vaničky do kufra.


Skúšali a testovali sme vaničky do kufra. Oplatí sa ich zakúpiť? Akú vaničku si vybrať plastovú alebo gumenú, ktorá je výhodnejšia? 

Vanička do batožinového priestoru má byť podľa výrobcov užitočným doplnkom, ktorý  pomôže udržať poriadok v kufri, chráni čalúnený priestor od nečistôt aj fľakov a výrazne zjednoduší upratovanie. Je tomu ale naozaj tak? Pretože nám rukami prešli už tisíce rôznych vaní, rozhodli sme sa jednotlivé kusy poriadne otestovať. Tu sú výsledky testovania.

Skúška č.1. Chráni dostatočne čalúnenie? Oplatí sa vôbec vanička v kufri?

Prečo sú vane do kufra auta vhodné? Asi to poznáte. Či už veziete nákup, náradie alebo...

Ďalej čítam...DILEMA GUMENÝCH VERZUS TEXTILNÝCH AUTOKOBERCOV
DILEMA GUMENÝCH VERZUS TEXTILNÝCH AUTOKOBERCOV


DILEMA GUMENÝCH VERZUS TEXTILNÝCH AUTOKOBERCOV

Auto hrá dôležitú úlohu v živote mnohých ľudí. Dopravný prostriedok slúži pre vaše pohodlie,  ako pracovný prostriedok na cestách do práce, alebo dokonca pomocník s nakupovaním. Preto je tiež dôležité, aby sme ho mohli používať dlhodobo. Ak sa o auto nestaráme, po určitom čase prestane vykonávať svoju funkciu. Vonkajšia aj vnútorná ochrana auta je preto nevyhnutná. Teraz skúmame mimoriadne dôležitý doplnok pre vnútornú ochranu automobilov, autokoberec.

Možno sa vám stalo, že si neviete vybrať koberec, pretože stojíte pred obrovským výberom a neviete sa rozhodnúť, ktorý kúpiť z autokobercov ?  - pretože sú...

Ďalej čítam...Čistenie interiéru vozidla
Čistenie interiéru vozidla


Čistenie interiéru vozidla

Pre mnohých je auto druhým domovom, pretože tam trávia väčšinu dňa. Ale ak ho niekedy používame iba na rýchly a pohodlný výlet, stále sa v ňom chceme cítiť komfortnejšie.Napriek tomu je potrebné udržiavať auto v čistote! Prach lietajúci cez otvorené okno, blato vnesené našimi topánkami, omrvinky a drobky, ktoré spadli zo sendviča, padnuté chlpy z domácich miláčikov ... všetky zanechávajú stopy, vďaka ktorým sa cítime menej pohodlne.

Nehovoriac o zachovaní stavu nášho vozidla! V prípade následného predaja je za čisté auto možné získať vyššiu cenu. Preto musíme pravidelne čistiť vaše vozidlo! Túto...

Ďalej čítam...Ako chrániť naše auto, aby sme zachovali jeho...
Ako chrániť naše auto, aby sme zachovali jeho hodnotu aj v čase krízy?


Ako chrániť naše auto, aby sme zachovali jeho hodnotu aj v čase krízy?  

V posledných mesiacoch čelil automobilový priemysel vážnym prekážkam a výzvam. Neočakávaný výskyt koronavírusu a prísne opatrenia prijaté na jeho obmedzenie tiež postavili dodávateľov, výrobné závody a nákupcov automobilov do zložitej situácie.

Výroba automobilov sa zastavila, prinajlepšom, klesla iba ich výroba. Dopyt po nich tiež výrazne klesol. Niektorí potenciálni kupujúci, ktorí prišli o prácu, znížili alebo prestali mať príjem a toho dôvodu odložili svoj plánovaný nákup automobilov. Vzhľadom na neistú budúcnosť je to ešte viac vyhradené...

Ďalej čítam...VANIČKA DO KUFRA
VANIČKA DO KUFRA


VANIČKA DO KUFRA – viete na čo slúži?

Vanička do kufra - ak sa vám viac páči pomenovanie chránič kufra - je strážcom kufra vášho vozidla! Je to vložka umiestnená v kufri vozidla, ktorá chráni továrensky vyrobený textilný koberec pred nečistotami a zachová svoj pôvodný stav a čistotu. Vzhľadom na hmotnosť výrobku je veľmi ľahké ho vyberať a vkladať z kufra pri čistení.   Ale to nie je všetko! Pri dodaní a použití vaničky do kufra  sa  balíky v priestore nekĺzajú, zabraňujú pohybu nákladu, váš batožinový priestor zostane nepoškodený!

Vaničku do kufra je vhodné si zakúpiť skôr, než si poškodíte batožinový priestor pred rôznymi fľakmi, pred...

Ďalej čítam...OPEL CORSA F (2019-)
OPEL CORSA F (2019-)


Po kúpe a prevzatí vášho nového auta si každý chce zachovať a chrániť exteriér ako aj  interiér vozidla. Túžbou každého z nás je dlhodobo užívať jeho nepoškodený a nový stav interiéru.

Zakúpením auto doplnkov dokážeme zachovať nepoškodenosť interiéru a považujeme za dôležité, aby auto príslušenstvá boli nielen praktické, ale aj estetické tak, aby sa hodili do farebnej schémy interiéru vozidla, alebo odrážali váš jedinečný vkus.

Naša spoločnosť preto považuje za dôležité tieto dve možnosti výberu auto doplnkov kombinovať.

Naším cieľom je, aby si zákazníci mohli vybrať z dostupných produktov na našom internetovom...

Ďalej čítam...Audi Q8
Audi Q8


Dalo sa predvídať, že prestížny vzhľad, obrovský interiér a moderný palubný systém Audiny Q8 sa určite bude uchádzať vašu priazeňa pozornosť. Úplne nový model Q8 prináša eleganciu štvordverových luxusných kupé a univerzálnosť pohodlných SUV.

Podľa povestí o príchode Q8 mnohí očakávali SUV väčší tereňák ako je Q7. Model vyrobený v Bratislave sa však nechcel nadradiť nad Q7 ani vo veľkosti, ani v iných parametroch.Bolo by však chybou myslieť na Q8, ako na nekompaktný alebo dokonca vidieť ho, ako malé SUV. Dizajnéri pracovali s líniou vozidla tak, aby Q8 vyzerala a pôsobila menším dojmom, ako je v skutočnosti.

Nie je však priestor sťažovať sa na veľkosť, pretože priestorinteriéru je...

Ďalej čítam...