DEFLEKTORY OKIEN - len pre pekný vzhľad alebo riešenie problémov?

DEFLEKTORY OKIEN - len pre pekný vzhľad alebo...

DEFLEKTORY OKIEN - len pre pekný vzhľad alebo riešenie problémov?

Pre viacerých z nás,znamená jazda autom zážitok,či už sedíme v aute cestou do práce alebo si len tak chceme vyraziť skrátiť voľný čas, nie vždy sa však cítime dobre za jazdy. Môžeme našu pokazenú náladu po niekoľkých kilometroch jazdy zlepšiť  a zažiť tak bez stresujúci deň. Avšak strávený čas v aute nám nie vždy poskytuje správny pocit! Počas našej jazdy autom nás môžusprevádzať nepríjemné vplyvy a pocity. Čo tým máme na mysli?

1. Keď príde vlna horúčav, pomôžeme si chladiacim účinkom klimatizácie vo vozidle. To však nie vždy nevyhnutne znamenásprávny pocit. Aj keď sa môžeme lepšie sústrediť na jazdu v chladenom priestore, neprimerané klimatické podmienky - nadmerné chladenie, namierený studený vzduch, nepravidelná údržba filtra - môžu mať nepriaznivý vplyv na celé naše telo. Hlavne pre náš dýchací systém. V závislosti od toho, ako ste citliví, môžete pociťovať výtok z nosa, kýchanie, kašeľ, zintenzívnenie našich alergií av závažnejších prípadoch zápal uší, dutín alebo spojoviek a bolesť kĺbov.

2. Počas jesenných dažďov alebo počas letnej víchrice sme často z dôvodu zahmlievania okien v nezávidenia hodnejsituácii. Je to nepríjemné a mimoriadne nebezpečné. Aj keď zapneme vyhrievanie čelného skla, bude chvíľu trvať, kým  kondenzovaná hmla zmizne. Keď stihneme okná v daždi, nesmierne nás obťažuje nielen pri šoférovaní, ale môže sa navlhčiť aj čalúnenie vozidla. Zatuchnutý zápach, ktorý pociťujeme potom, sa nedá z auta odstrániť na dlhú dobu, alebo iba za cenu vysokých nákladov.

3. Všetci máme radi a milujeme čistý, čerstvý vzduch v našom vozidle. Niektorí ľudia radi kombinujú zážitok z jazdy s dobrým pocitom fajčenia v aute. Preto je nevyhnutné zaistiť v priestore pre spolucestujúcich čerstvý vzduch, aby sme sa nedusili dymom.Je dôležité vyvetrať zlý vzduch z auta čo najskôr, aby čalúnenie nemohlo absorbovať zápach cigariet. Preto zvykneme stiahnuť okná. Sprievodný prievan a silno prúdiaci vzduchdo priestoru auta samozrejmebudú prekážať v jazde, ale ak sme naň náchylní dokonca aj naše uši môžu zabolieť a naše oči sa môžu zapáliť.

4. Bežným problémom silno žiariaceho letného slnka je oslnenie našich oči za jazdy, tým trpí takmer každý vodič. Bolo by však veľmi dôležité, aby žiadne vonkajšie vplyvy  neoslabovali videnie počas jazdy, pretože to je predpoklad bezpečnej jazdy. Slepá jazda je mimoriadne nebezpečná, pretože vozidlo sa nedá zastaviť v predvídateľnom momente na ceste.

Potom všetkom vyvstáva otázka:  Ako môžeme predísť týmto problémom?

Riešenie je jednoduché: namontujte si na svoje vozidlo deflektor vzduchu na okná!

Pomocou tohto užitočného produktu dokážeme odstrániť nepríjemnosti spôsobené klimatizáciou auta, zbaviť nás ich neustáleho používania, a tým znižovať náklady spojené s jeho prevádzkou. Inštaláciou deflektora vzduchu môžeme cez mierne stiahnuté okná vpustiť čerstvý vzduch do priestoru pre cestujúcich. Aj v daždivom počasí môžeme zabezpečiť vetranie vozidla tak, aby kvapky vody z dažďa nepadali do auta a vytvorená para a vlhkosť z okien rýchlo mizla. Vďaka deflektoru na oknách  nedôjde k prievanu a silne pudiaceho vetru do vozidla, nemusíme sa obávať o naše zdravie a účes. Jazdenie bude bezpečnejšie! Cigaretový dym tiež rýchlo opúšťa priestor pre cestujúcich.

V niektorých prípadoch odfiltruje rušivé slnečné svetlo zo strany a dopĺňa tak žalúzie spolu so sklopnou slnečnou clonou z výroby. Poskytuje vynikajúcu bezpečnosť a slúži vo všetkých ročných obdobiach. Pokiaľ ide o výhody vzduchového deflektora, treba uviesť, že v dôsledku vyššie uvedeného je cesta autom pohodlnejšia pre všetkých cestujúcich. Miernejší hluk za jazdy navyše umožňuje tichšiu konverzáciu medzi cestujúcimi.

Vzduchové deflektory dostupné v našom internetovom obchode sú grafitovo sivé (dymové), vyrobené z plexiskla, z dôvodu svojej priehľadnosti nebránia videniu, nenarušujú ani vo výhľade na bočné zrkadlá. Sú v línii a v rovine automobilu, takže sa perfektne zmestia do sveta dizajnu vozidla a dodávajú mu príjemný vzhľad. Sú vyrobené z materiálu odolného voči UV žiareniu, úplne rozmerovo presné a perfektne zapadajú do daného typu automobilu. Inštalácia deflektorov je jednoduchá, nie sú potrebné žiadne odborné znalosti, nevyžaduje úpravu vozidla. Deflektory sú voliteľné dvojdielne, iba pre prvé 2 okná; alebo sada 4 častí pre všetky 4 okná. Pripevňuje sa k okenným rámom.

Ak sme vás presvedčili o praktickosti vzduchového deflektora naším článkom a ste obťažovaní vyššie uvedenými problémami rušivými vplyvmi, nainštalujte si okenný vzduchový deflektor na vaše vozidlo! Čakáme na vás v našom internetovom obchode!