Frogum - 3D Gumené autorohože - vaničky do kufra

Frogum - 3D Gumené autorohože - vaničky do kufra

3D Proline gumené autorohože

Rohože sú starostlivo navrhnuté a vyrobené z vysoko kvalitného materiálu na mieru pre konkrétny model vozidla. Voda a blato sa hromadia na nich, takže sa po celý rok nemusíte obávať o čistotu vášho auta.

Vďaka našej inovatívnej metóde výroby pravidelne rozširujeme našu ponuku o nové modely. V súčasnosti naša predajňa ponúka najširší sortiment gumových rohoží na svete.

Podlahové autorohože, ktoré sú skvelé v daždivom počasí a počas zimy, jednoducho sa čistia a sú vyrobené na mieru pre váš konkrétny model vozidla. To sú naše podlahové autorohože!

 

Gumené rohože prispôsobené vašim potrebám

Rohože sú starostlivo navrhnuté a vyrobené z vysoko kvalitného materiálu na mieru pre konkrétny model vozidla. Voda a blato sa hromadia na nich, takže sa po celý rok nemusíte obávať o čistotu vášho auta.

Vďaka našej inovatívnej metóde výroby pravidelne rozširujeme našu ponuku o nové modely. V súčasnosti naša predajňa ponúka najširší sortiment gumových rohoží na svete.

 

Prečo sú naše gumené rohože také špeciálne?

Nešmýkajú sa, vďaka čomu je jazda v aute bezpečnejšia a pohodlnejšia. Spevnili sme ich umiestnením konvexnej mriežky na citlivé miesta, aby sme predišli rýchlemu opotrebovaniu. Konkávna mriežka a centimetrové okraje po obvode zabezpečujú, aby všetky nečistoty zostali len na rohoži. Tiež sme zaistili, aby sa rohože jednoducho čistili a zabránili sme nepríjemnému zápachu pridaním jemnej vanilkovej vône.

Autorohože Proline 3D sú inovatívne a moderné doplnky pre každý model vozidla. Špičková kvalita, jedinečný dizajn a nezvyčajná funkčnosť.

Naše 3D podlahové rohože sú prémiovým produktom, ktorý je vyrobený z kvalitných termoplastických elastomérov (TPE), odolný voči UV žiareniu a nečistotám spôsobeným mazivami alebo palivom. Rohože dokonale zachytávajú blato a vodu, pričom interiér pôsobí elegantne. Tento materiál je tiež odolný voči vysokým a nízkym teplotám vzduchu. Postarali sme sa o všetko, aby ste si už nemuseli robiť starosti o nečistoty vo svojom aute!

Pri navrhovaní rohoží meriame plochu každého modelu vozidla pomocou jedinečnej laserovej techniky, čo zaručuje dokonalé prispôsobenie sa konkrétnemu vozidlu. Vysoké okraje rohože zabraňujú znečisteniu a opotrebovaniu čalúnenia.


Prispôsobené špecifickým potrebám každého vodiča

Protišmykový povrch ešte viac zlepší váš komfort pri jazde. Zloženie bez zápachu a jednoduché čistenie udrží rohože v perfektnom stave. Za pozornosť stojí aj moderný dizajn 3D rohoží, ktoré štýlovo doplnia interiér akéhokoľvek auta. Pomocou dodaného upevňovacieho systému produkt jednoducho umiestnite do vozidla.
Vďaka použitiu inovatívnej chránenej metódy výroby pravidelne predstavujeme v našej ponuke nové modely rohoží. Každý mesiac nájdete až 30 nových typov 3D podlahových autorohoží. Moderný dizajn našich 3D rohoží určite prispeje k lepšiemu vzhľadu interiéru každého vozidla. Pomocou upevňovacieho systému, ktorý je súčasťou každého produktu, rohož vo svojom aute jednoducho upevníte.

Inovatívny a jedinečný spôsob výroby nám umožňuje pravidelne aktualizovať našu ponuku pridávaním nových modelov podlahových rohoží. Každý mesiac nájdete až 30 nových typov 3D autorohoží.

 

Autorohože 3D No.77

Sú vyrobené pomocou 3D technológie. Ľahké, dokonale sadnúce autorohože s dizajnovým zložením za dostupnú cenu!
 

Jednoduchý dizajn, dokonalé prispôsobenie sa, ultra ľahké

Autorohože No.77 pre osobné vozidlá predstavujú ďalšiu edíciu štandardnej línie autorohoží, ktoré sa dokonale prispôsobia konkrétnemu modelu vozidla. Atraktívny a jedinečný dizajn a matná povrchová úprava produktu vyzerajú skvele v každom interiéri. Nízka hmotnosť autorohoží No.77 umožňuje bezproblémové vyberanie a čistenie produktu.

Vysoká kvalita, ochrana pred prachom a nečistotami

3D autorohože No.77 vyrobené z TPE sú flexibilné a ich povrch zaručuje maximálnu ochranu podlahy vozidla. Odolnosť produktu a 4 cm vysoké okraje sú spoľahlivé za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Modernosť a zohľadnenie každého detailu v spojení s vysokou kvalitou produktu sú zárukou autorohoží No.77.

 

Vaničky do kufra Proline – na mieru pre každý model vozidla

Naše vaničky do kufra pomáhajú funkčne usporiadať predmety v kufri a počas cesty ich udržia na mieste. Sú z kvalitného plastu a vyrobené na mieru pre konkrétny model vozidla.

 

Vaničky do kufra v našej ponuke sú vyrobené z vysoko kvalitnej TPE gumy. Ide o veľmi flexibilný materiál, odolný voči vonkajším vplyvom, ako napríklad UV žiarenie a rôzne poveternostné podmienky. Zvládne aj rozliate palivo alebo mazivo. Naše vaničky do kufra preto dokonale chránia váš kufor pred prachom a nečistotami a sú vysoko odolné voči poškodeniu.
 

Jedinečný dizajn a vysoká funkčnosť
 

Vložka je navrhnutá ako organizér, aby ste mohli usporiadať malé predmety a zabránili ich posúvaniu pri pohybe auta. Vanička je dokonale kopíruje tvar kufra a uľahčuje použitie upevňovacích prvkov. Ľahko sa udržiava v čistote, vďaka čomu je odolná a má dlhú životnosť. Estetický dizajn dodá interiéru kufra vášho auta príjemný vzhľad a jedinečný charakter.

 

Vanička do kufra Dryzone

Vanička do kufra chránia kufor vášho auta pred nečistotami. Sú ľahké a cenovo dostupné. Produkt, ktorý je možné prispôsobiť potrebám väčšiny vodičov!
 

Špinavý kufor? Nikdy viac!

Vaničkc do kufra Dryzone pre osobné autá sú ideálnym riešením pre každé auto. Ide o štandardný rad vaničiek do kufra prispôsobených konkrétnemu modelu vozidla. Sú navrhnuté vo veľkosti, ktorá zabezpečuje, že povrch vášho kufra je chránený pred nečistotami. Náš vlastný spôsob výroby zaručuje odolnosť produktu voči rôznym poveternostným podmienkam. S našimi vaničkami do kufra Dryzone si už nemusíte robiť starosti s čistotou čalúnenia vášho kufra!
 

Spoľahlivé vaničky do kufra

Produkty sú vyrobené z termoplastických elastomérov (TPE), ktoré sú flexibilné a vysoko odolné voči UV žiareniu a škvrnám spôsobeným mazivom alebo palivom. Vďaka matnej povrchovej úprave vyzerá vanička pekne a jej nízka hmotnosť (len o trochu viac ako 1,5 kg) zabezpečí jednoduché vybratie z auta za účelom vyčistenia. Moderný dizajn a kvalitná TPE guma zaručia, že naše vaničky do kufra Dryzone sú cenovo najvýhodnejšie.