Gadgety- doplnky, ktoré uľahčujú život motoristom

Gadgety- doplnky, ktoré uľahčujú život motoristom

Gadgety- doplnky, ktoré uľahčujú život motoristom           

Neexistuje tak dobre vybavené auto, do ktorého nie je možné zakúpiť také drobnosti navyše, ktoré by majiteľom automobilov okrem tých existujúcich ešte viac uľahčili život. Myslite tu na manometer, slnečné clony, držiak telefónu alebo dokonca zrkadlo na mŕtve uhly. Môžete si ho kúpiť sami, ale pre  človeka, ktorý trávi celý deň v aute, je takáto vychytávka jedným z najlepších možných darčekov od nás. Zaujímavé pre neho môže byť samozrejme iba drobnosť, keď vodiča dobre poznáte a viete, ktorú má rád. Teraz vám predstavíme produkty, ktoré sú okrem menej obvyklých vecí a doplnkov veľmi praktické.

Ak auto je objektom vašej lásky a nielen ho obdivujete v garáži, ale aj každý deň ho používate, trávite veľa času na cestách a medzitým nemáte kde ohriať jedlo, ktoré si prinesiete, môže sa vám hodiť elektrický ohrievač jedla do auta. Táto praktická krabica nielenže uchováva, ale aj zohrieva jedlo a udržuje ho v teple. Po pripojení k zapaľovaču cigariet získate teplé jedlo za krátky čas, dokonca aj uprostred neobývanej oblasti. Najpraktickejšia je verzia s držiakom na príbory, niekoľkými priehradkami na rôzne potraviny a tesnením, ktoré sa bezpečne zatvára.

Existujú typy vodičov, ktorí sa radi zviditeľňujú, ak ničím iným, tak dobrým zvukom svojho tátoša. Na to bol vymyslený turbo-zvukový simulátor. Nemusíte si kupovať jedovato drahé auto, stačí, keď túto vychytávku pripojíte k výfukovému otvoru. Inštalácia je rýchla a ľahká, nie sú potrebné žiadne odborné znalosti. Jedno je určite isté, zvuk vášho auta nenechá nikoho chladným. Tak či onak, ale si to všimnú.

Dúfajme, že pre väčšinu motoristov je dôležitá bezpečnosť, a to nielen ich vlastná, ale aj bezpečnosť ich okolia. Preto je indikátor opotrebenia automobilových pneumatík s LCD displejom veľmi užitočným doplnkom. V dobrých prípadoch jazdíte na cestách s pneumatikami s hĺbkou dezénu minimálne 3-4 mm. Ak je však začiatkom zimy namontovaná pneumatika s hĺbkou dezénu necelých 1,6 mm,  ešte stále absolvujete technickú kontrolu, ale už nie je vhodná na bezpečnú jazdu, v najhoršom prípade jazdou po 1 mesiaci nebude spĺňať požiadavky cestnej premávky. V závislosti od použitia je vhodné skontrolovať jeho stav každý mesiac. Môžete to urobiť jednoduchou mincou, ktorá však nie je presná a je macerovaná. Vďaka indikátoru opotrebenia na LCD displeji si môžete byť behom niekoľkých sekúnd istí, či potrebujete vymeniť pneumatiky za nové. Presné merania, hodnoty sú ľahko čitateľné. Dôležitosť zariadenia spočíva vo vašej bezpečnosti! Verte tomu, že vďaka tejto malej konštrukcii je možné zabrániť nehode spôsobenej zvýšenou brzdnou dráhou v dôsledku opotrebovaných pneumatík.

 

Nemusíte chodiť do zasnežených hôr, aby ste uviazli s autom. Na uviaznutie motorového vozidla stačí poľná cesta po daždi alebo bahnité podložie. Našťastie je v blízkosti pomoc, ale môže sa stať, že nemusí byť nikto, kto by vás v dohľadnej dobe zachránil. Tu sa hodí ľahká a priestorovo úsporná mriežka v kufri automobilu. Zasunutie pod kolesá, vďaka svojmu protišmykovému dizajnu sa nepríjemnej polohy zbavíte za pár minút sami. Zabraňuje pretáčaniu hnacích kolies, pretože poskytuje dostatočnú trakciu. Vďaka svojmu pevnému a odolnému materiálu môže pomôcť aj ťažkým automobilom.

Takými a podobnými praktickými pomôckami môžete prekvapiť seba, vášho známeho a príbuzného autičkára, priateľa i kolegu. Ak máte pochybnosti o úspechu drobných darčekov „gadgetov“, odporúčame vám  potom gumové autokoberce, vaničky do kufra. Náš webový obchod čaká na svojich zákazníkov so širokou škálou výrobkov z kvalitných surovín, presných rozmerov, ľahko sa čistiacich a vysoko odolných. Navštívte náš internetový obchod!