Geyer-Hosaja - Gumené autorohože

Geyer-Hosaja - Gumené autorohože

Naše autorohože sú kombináciou vášne a rozsiahlych skúseností v automobilovom priemysle.

 

Autorohože spoločnosti Geyer & Hosaja majú jedinečnú voštinovú štruktúru, ktorá zabraňuje pohybu a rozliatiu nečistôt a vody.  Časť pod pedálmi je vyrobená z hrubšej gumy, vďaka čomu materiál v tejto časti vydrží dlhšie bez opotrebovania. Vysoké a pevné okraje sa pri vyberaní rohože z auta neohýbajú, voda a blato preto zostávajú na rohoži a nevylejú sa.

 

Naše autorohože sú vybavené špeciálnym bezpečnostným prvkom – predný okraj je znížený a neprekáža pri pohybe pedálov. Rohože sa pod nohami nepohybujú vďaka „hrotom” na jedinečnej štruktúre gumových častí, ktoré sú v kontakte s podlahou vozidla. Navyše montážny systém je špecializovaný pre každý model vozidla, pre ktorý ponúkame naše rohože.

 

Autorohože spoločnosti Geyer & Hosaja sú estetické, spoľahlivé, vyrobené v Poľsku a nenáročné na údržbu.

Pokiaľ ide o kvalitu, skutočnosť, že sme výhradným dodávateľom autorohoží  OE pre osobné, nákladné a terénne vozidlá pre rôzne korporácie v automobilovom priemysle, hovorí sama za seba. Naša spoľahlivosť je preukázaná aj oceneniami a certifikátmi, ako napríklad Q1 od spoločnosti Ford alebo Volvo Quality Excellence.

 

Sme úplne poľská rodinná firma s dlhou tradíciou. Sme hrdí na našu kvalitu a skúsenosti zhromaždené počas nášho takmer 30-ročného pôsobenia na trhu. V našich štyroch výrobných závodoch, ktoré sa nachádzajú v Partynia (HQ), Przeworsk, Mielec a Warka, zamestnávame vyše 500 ľudí a ich počet neustále rastie.

Ročne vyrobíme približne 60 000 ton gumových produktov, čo nás radí vysoko na priečke najväčších výrobcov gumových produktov v strednej Európe. Ponúkame široký sortiment produktov, ktoré je možné využiť v rôznych priemyselných odvetviach a rozličných oblastiach činností. Autorohože, gumové zmesi, protektorované pneumatiky a materiály na protektorovanie, EPDM granuly, produkty pre bezpečnosť cestnej premávky, poľnohospodárske rohože, gumové podlahové rohože – aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Aby sme mohli sledovať trendy na trhu a uspokojovať potreby a očakávania všetkých našich zákazníkov a obchodných partnerov, ako aj plne chápať dopad podnikania na životné prostredie, zaviedli sme špičkovú a prísnu politiku kvality. Vzhľadom na to, že spolupracujeme s najväčšími a najnáročnejšími korporáciami po celom svete, pracujeme v súlade so systémom kvality, ktorý je kompatibilný s IATF 16949.

Ak hľadáte spoľahlivého výrobcu gumových produktov, ste na správnom mieste.

 

V histórii našej spoločnosti bola kvalita vždy na prvom mieste. To nám umožnilo zdokonaliť procesy v rámci našej organizácie a prekročiť očakávania našich zákazníkov.

Za takmer 30 rokov sme získali uznanie svetových spoločností a množstvo prestížnych ocenení a certifikátov, ako napríklad Ford Q1 alebo Volvo Quality Excellence. Pracujeme so systémom riadenia kvality v súlade s ISO 9001, ISO 14001 a IATF 16949, čo nám umožňuje zamerať sa na cieľ a sústrediť sa na všetky aspekty, ktoré zlepšujú kvalitu a bezpečnosť našich produktov.

 

Životné prostredie

Staráme sa  o naše spoločné dobro a ďalšie generácie a preto sa vždy snažíme zdokonaľovať naše činnosti, aby sme obmedzili ich dopad na naše okolie a životné prostredie. Pracujeme v súlade s normou environmentálnej politiky ISO 14001.

Okrem toho, časť našich produktov je vyrobená z dôkladne kontrolovaných a testovaných recyklovaných materiálov. Tovar, ktorý vyrábame, nevypúšťa žiadne škodlivé látky ani zápach z gumy, a preto nemá škodlivý dopad na ľudské zdravie.