Gledring - Gumené autorohože - vaničky do kufra

Gledring - Gumené autorohože - vaničky do kufra

O NÁS

Súkromná spoločnosť Gledring je treťou generáciou od roku 1949. Začiatky spoločnosti siahajú do minulosti, čo nám dáva skúsenosti, precíznosť a prispôsobenie sa marketingovým požiadavkám a zmenám. Mladšie generácie prinášajú do našej spoločnosti a programu čerstvosť a kreativitu. Nie sme len výrobcami gumových rohoží na mieru, ale aj inovátormi v automobilovom priemysle. Spoločnosť Gledring bola prvá na svete, ktorá vyrobila ľahko udržiavateľné dizajnové rohože bez tradičného štvorcového tvaru a nový systém pre gumové vaničky, ktorý chráni váš kufor. Rodina Gledj a jej spolupracovníci tvoria skvelú spoločnosť, ktorá v súčasnosti pracuje v 40 krajinách po celom svete s 30%-ným nárastom každý rok. Sme šťastní a hrdí na to, že naša tradícia pokračuje z generácie na generáciu a že sme každým dňom lepší a silnejší.

 

NAŠA MISIA

 

Spoločnosť Gledring sa snaží byť lídrom v oblasti výroby gumových autorohoží a vaničiek do kufra. Naša značka  je postavená na vášni pre autá a tomto životnom štýle. Zaviazali sme sa neustále zlepšovať naše produkty a prinášať inovácie na náš trh s cieľom posilniť našu konkurencieschopnosť.

Sme lídrom v inováciách a dizajne v oblasti výroby gumových autorohoží, ktorý poskytuje nové kvalitné dizajnové produkty pre trh.

Zameriavame sa na spotrebiteľa a preto neustále zlepšujeme kvalitu, vzhľad, dojem a imidž našich produktov a našich organizačných štruktúr, aby spĺňali a prekonávali očakávania spotrebiteľov a poskytovali im najvyššie hodnoty.

 

VÍZIA

Gumové rohože spoločnosti Gledring sú teraz v každom štvrtom aute v Európe. Chceli by sme, aby každý majiteľ auta na svete poznal spoločnosť Gledring podľa najlepšej kvality a dokonalého prispôsobenia sa gumových rohoží a vaničiek do kufra vďaka ich dizajnu na mieru.

 

TECHNOLÓGIA

Gledring je technologicky prepracovaná spoločnosť, ktorá počas svojho pôsobenia vždy dbala o vývoj technológie a materiálov prostredníctvom svojich starostlivo vybraných zamestnancov. Sme si vedomí, že len s kvalitou môžeme vytvárať dokonalé produkty s dlhou životnosťou pre vaše vozidlo.

 

NÁSTROJE

Naša spoločnosť sa špecializuje na rýchlu a presnú výrobu nástrojov. Často sa stáva, že autorohože sú vyrobené už pred uvedením vozidla na trh.

 

STROJE

V spoločnosti Gledring sú pracovné stroje výsledkom našich vedomostí a dlhoročných skúseností, keďže každý stroj vo výrobe vyrábame sami s ohľadom na najnovšie štandardy a materiály. To zaručuje technicky dokonalé a kvalitné produkty.

 

DOKONALE SADNÚCE GUMENÉ ROHOŽE DO KUFRA A AUTOROHOŽE

Spoločnosť Gledring chce vytvárať dokonalé produkty, preto všetky rozmery a formy na rohože meriame ručne. Nekopírujeme už existujúce. Naše merania sú úplné a 100%-ne zodpovedajú vozidlu, keďže berieme do úvahy každý detail. Spoločnosť Gledring zodpovedá za všetky rozmery a tvary rohoží, takže sedia ako originálne.

 

DIZAJN

Okrem kvality v spoločnosti Gledring venujeme najviac času dizajnu práve preto, že sme si vedomí toho, že zákazníci chcú niečo viac a predovšetkým niečo iné. Spolu s našimi dizajnérmi sme teda ako prví vyvinuli gumové rohože, ktoré nemajú klasický štvorcový tvar a ľahko sa čistia. S týmto vzhľadom gumových rohoží  sme si otvorili dvere na svetový trh. Záujem o dizajn a jedinečnosť je cnosť , vďaka ktorej sa spoločnosť Gledring zapísala v automobilovom priemysle ako inovátor. V roku 2018 sme ako prví uviedli na trh novinku – gumené vaničky do kufra. Tento produkt posunul automobilový priemysel novým smerom, keďže sme vytvorili prvú gumenú vaničku do kufra, ktorá ponúka multifunkčnú ochranu nárazníka a zadných sedadiel. Za gumové autorohože aj gumené vaničky do kufra sme získali ocenenie za dizajn, čo je pre spoločnosť Gledring špeciálna pocta.

 

GUMOVÉ ROHOŽE

 

Gledring bola jednou z prvých spoločností, ktoré začali s výrobou gumových autorohoží, a boli sme prví, ktorí vytvorili ľahko udržiavateľné rohože s jedinečným dizajnom. Do áut dodávame na mieru vyrobené a kvalitné gumové rohože s bodmi na upevnenie. Gumové rohože spoločnosti Gledring sú najlepšie dizajnové gumové rohože pre každé auto.

 

VANIČKY DO KUFRA

 

Na mieru vyrobené vaničky do kufra od spoločnosti Gledring sú dizajnové rohože z vysoko kvalitného materiálu Rubbasol. Materiál Rubbasol bol vyvinutý práve pre spoločnosť Gledring a v súčasnosti je najkvalitnejší na trhu. Vytvorili sme aj systém Doggymat, ktorý poskytuje ochranu nárazníka a sedadiel . Ide o jediný chránič nárazníka, ktorý je možné nainštalovať  do vaničky kufra.