Gumárny Zubři - Gumené autorohože - vaničky do kufra

Gumárny Zubři - Gumené autorohože - vaničky do...

História

Sme valašská spoločnosť s viac ako 80-ročnou tradíciou, ktorá sa zameriava na vývoj a výrobu technickej gumy, termoplastov a produktov z termoplastických elastomérov.  Náš hlavný výrobný program zahŕňa výrobu autorohoží a presných technických výliskov, nielen pre automobilový priemysel. Menšia, no nemenej dôležitá, časť výroby sa zameriava na výrobu ochranných masiek s NBC filtrom, vďaka ktorým máme a stále si udržiavame status zbrojnice. Poslednou časťou nášho výrobného sortimentu je výroba gumárenských zmesí, ktoré používame pre naše vlastné potreby aj na predaj našim zákazníkom.

Sme úplne nezávislí a na výrobu našich produktov využívame náš vlastný vývoj a výskum. Počas dlhej doby našej existencie sme sa vďaka kvalite našich produktov a celkovej vyspelosti stali jednou z najvýznamnejších gumárenských spoločností (nielen v Českej republike, ale aj v Európe) a stále si túto pozíciu udržiavame.

 

PODLAHOVÉ AUTOROHOŽE

Máme dlhoročné skúsenosti s výrobou gumených a TPE podlahových autorohoží pre osobné a úžitkové vozidlá. Naše prvé podlahové autorohože boli vyrobené v roku 1955. V dnešnej dobe zaberajú podstatnú časť našej výroby. Máme zákazníkov z Českej republiky, Európy a Ameriky.

Ponúkame viac ako 250 typov špeciálnych podlahových autorohoží pre osobné a úžitkové vozidlá navrhnutých tak, aby presne sadli do konkrétnych vozidiel bez akéhokoľvek ďalšieho orezávania.

Vyrábame univerzálne podlahové autorohože pre osobné a úžitkové vozidlá. Univerzálne podlahové autorohože sú dodávané s drážkami, ktoré uľahčujú orezanie a prispôsobenie akémukoľvek vozidlu.

Máme 3 výrobné linky pre univerzálne podlahové autorohože: uni, vario, global.

Sme významným výrobcom originálneho vybavenia (OEM) v oblasti výroby gumených a TEP podlahových autorohoží.