GUMOVÉ AUTOROHOŽE

GUMOVÉ  AUTOROHOŽE

GUMOVÉ  AUTOROHOŽE

INTERIÉR VOZIDLA S GUMENÝMI AUTOROHOŽAMI                                                                                                 

Interiér vášho vozidla doplnený gumenými autokobercami a vaničkami do kufra  o vysokej kvalite bude nielen elegantný, ale  zabezpečí ochranu čalúnených priestorov vo vašom milovanom aute. Sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré nepodľahnú pôsobeniu akejkoľvek vyliatej tekutine na podlahu či do batožinového priestoru auta. Auto koberce, ktoré sa dostanú k zákazníkom, sú rozmerovo presné, dokonale zapadajú na podlahu konkrétneho automobilu, stačí len presne vybrať značku, typ a rok výroby vášho automobilu.

Je to tovar, ktorý je využiteľný v každom ročnom období a je prispôsobený rôznym podmienkam počasia, chráni vaše auto pred vlhkosťou a znečistením. Popri presných mierach kobercov na podlahu auta a zaručenej kvalite je dôležité, že si môžete vybrať ku každej značke auta z viacerých dresingových ponúk kobercov, ktoré sú pre vás najvyhovujúcejšie.

GUMENÉ AUTOROHOŽE

GUMENÉ AUTOROHOŽE ČIERNE dostupné v kvalite: NORMÁLNE, EXKLUZÍVNE, DESIGNOVÉ a

3D GUMENÉ AUTOROHOŽE

DESIGN GUMENÉ AUTOROHOŽE dostupné vo farbách: ČIERNE, ČERVENÉ, SIVÉ, BÉŽOVÉ

VANIČKY DO KUFRA

Dostupné v kvalite: PLASTOVÉ,  GUMENÉ,  DESIGNOVÉ,  EXKLUZÍVNÉ

VÝŠKA HRANY AUTOROHOŽÍ A VANIČIEK

Hoci sú vzory rôzne, ale podstatné a hlavné znaky kobercov sú rovnaké: nezapáchajú, majú továrensky vyrobené fixácie a disponujú protišmykovými vlastnosťami čo je pri riadení motorového vozidla základnou podmienkou bezpečnosti jazdy. Sú vyrobené s okrajom 1,5 - 5 cm, ktoré v zimných mesiacoch počas sneženia zabraňuje presakovaniu vody na podlahu čalúnenia vozidla.  Výška hrany vaničiek je závislá od druhu a pohybuje sa v rozpätí tiež od 1,5 – 5 cm.

PROTIŠMYKOVÁ ÚPRAVA A FIXÁCIE

Fixačné prvky a výstupky na spodnej strane gumových autorohoží zabraňujú posunovaniu po podlahe vozidla aautorohože bezpečne sedia v závislosti od značky a typu vozidla. V namáhanej oblasti pedálov na koberci pre vodiča oceníte zosilnenú vrstvu materiálu, pretože predlžuje životnosť autorohože.

PRAKTICKÝ DESIGN

Dizajn autokobercov na mieru má štvorčekové prevedenie a hlavne svojimi drážkami zozbierajú vodu, blato, piesok  čim zabránite znečisteniu čalúnenia na podlahe vozidla a zaisťujú, že nedochádza k pretekaniu vody alebo topiaceho sa snehu po čalúnenom koberci. Vzory designov sú dezény pneumatík  vzory plastových medníkov a kockované

PRESNÝ STRIH

Gumové autorohože sa prispôsobujú strihom ku konkrétnej značke a modelu vozidla. Modelári firmy RIGUM, GUZU, GLDEDRING, FROGUMstarostlivo vymeriavajú každý jeden nový model vozidla, takže pasujú presne na podlahu.

OCHRANA A ČITENIE

Autorohože od nás sú dostupné počas celého roka, pretože vodičom je koberec neodmysliteľnou súčasťou svojho auta, ktorý je využiteľný v každom ročnom období a je prispôsobený rôznym podmienkam počasia, chráni vaše auto pred vlhkosťou a znečistením mokrými topánkami od blata, snehu alebo pouličného prachu. Údržba kobercov nie je vôbec náročná, môžete použiť umytie hadicou, ako aj vysokotlakovým náradím.

Gumené autokoberce vám ochránia cestovný priestor vozidla pred poškodením a nečistotami. Vaničky do kufra vám uľahčia údržbu a čistotu batožinového priestoru pri maximálnej elegancii.