HEKO Deflektory

HEKO Deflektory

O spoločnosti

Továreň na výrobu plastov „HEKO” bola založená v júli 1990 v meste Czermno, ktoré sa nachádza v Svätokrížskom vojvodstve. Je to rodinná spoločnosť s 100% poľským kapitálom. 

Spoločnosť sa zaoberá predovšetkým výrobou a distribúciou rôznych veterných deflektorov pre autá. Ambície a obetavosť majiteľov továrne a jej zamestnancov sú hlavnými dôvodmi rýchleho a dynamického rastu spoločnosti.

Spoločnosť z roka na rok prideľuje stále viac finančných prostriedkov na investície a rozširovanie výrobných a technických zariadení (v súčasnosti prebiehajú práce na rozšírení závodu č. 1 v Czermne a závode č. 2 v Osvienčime), čo umožnilo širší sortiment tovaru ponúkaného spoločnosťou HEKO. V súčasnej dobe ponuka spoločnosti HEKO obsahuje viac ako 2820 položiek rôznych typov veterných deflektorov vyrobených pre 141 značiek osobných automobilov, nákladných automobilov, autobusov a vozidiel na špeciálne účelyPribližne 90% našich produktov vyvážame, najmä do krajín západnej Európy, Číny a USA. Táto skutočnosť je najlepším dôkazom toho, že naše produkty sú moderné a kvalitné. Množstvo vyvážaného tovaru vyrobeného spoločnosťou HEKO bolo v roku 2015 ocenené redakčným tímom „Rzeczpospolita", ktorý udelil spoločnosti HEKO titul „Orzeł Eksportu w Województwie Świętokrzyskim" (Orol vývozu v Svatokrížskom vojvodstve) v kategórii Najdynamickejší vývozca.

Spoločnosť HEKO už niekoľko rokov dostáva prestížne ocenenie Certifikát obchodnej dôveryhodnosti, ktoré udeľuje Dun & Bradstreet Poland. Táto pocta potvrdzuje vysokú likviditu a finančnú stabilitu a môže slúžiť ako dôkaz, že sme spoľahlivým obchodným partnerom. Ocenenie udelené Dun & Bradstreet Poland je uznávané po celom svete, čo je v dokonalom súlade s povahou obchodných činností spoločnosti HEKO.

Pri výrobe spoločnosť HEKO uplatňuje unikátne svetové riešenia, ktoré sú zabezpečené na patentovom úrade. To umožňuje spoločnosti HEKO vyrábať veterné deflektory pre všetky, aj tie najneobvyklejšie objednávky.

 

Investičné činnosti spoločnosti HEKO, ako aj snaha poznať aktuálne požiadavky zákazníkov, pomohli spoločnosti HEKO stať sa lídrom na svetových trhoch (v súčasnosti sa naše produkty dostávajú do najvzdialenejších častí sveta, takže veterné deflektory spoločnosti HEKO je možné nájsť po celom svete).

V súčasnej dobe spoločnosť spolupracuje s mnohými významnými domácimi a zahraničnými distribútormi z celého sveta.

Spoločnosť HEKO vyrába svoje produkty na základe zavedeného systému riadenia kvality ISO 9001:2008 a ISO 9001:2015.

 

Našim zákazníkom ponúkame:

 • veterné deflektory pre bočné okná
 • veterné deflektory pre zadné okná
 • veterné deflektory pre predné okná
 • ozdobné lišty zadného krytu (zvislé a vodorovné)
 • zimné clony na prednú mriežku
 • veterné deflektory pre strešné okná
 • dosky z akrylového skla (PMMA)
 • impregnácia na dlažobné kocky, kameň a betón (ExtraBruk)
 • živice na konzerváciu a renováciu dreva a rôznych typov pomníkov (Hekol L-50, Hekol I-50)
 • granuláty PMMA
 • lepidlá na akrylové sklo (PMMA)
 • monomér metakrylátu (MMA)

 

Veterné deflektory pre bočné okná osobných áut

 

Veterné deflektory pre bočné okná osobných a nákladných áut

 

Veterné deflektory pre bočné okná sú dôležitým prvkom automobilového príslušenstva. Umožňujú prirodzenú výmenu vzduchu vo vnútri vozidla. Zabraňujú zahmlievaniu okien v daždivom počasí, keďže zabezpečujú vetranie interiéru vozidla. Keď je okno otvorené, veterné deflektory chránia vodiča pred priamymi nárazmi vetra. Redukujú znečistenie bočných okien, čo umožňuje lepší výhľad v spätných zrkadlách. Vďaka nim je možné otvoriť okno aj počas silného dažďa alebo sneženia. Vyzdvihujú štýl vozidla. Tu uvedený obrázok ukazuje príklad nainštalovaného veterného deflektora pre bočné okno. Spoločnosť Heko je popredným poľským výrobcom veterných deflektorov pre osobné automobily, ktorý má zákazníkov po celom svete.

 

Veterné deflektory pre bočné okná pre ľahké úžitkové a nákladné vozidlá sú medzi profesionálnymi vodičmi veľmi obľúbené. Umožňujú kontrolu nad prúdením vzduchu z priestoru pre vodiča. Takéto veterné deflektory sú obzvlášť oceňované za nepriaznivých poveternostných podmienok (vysoké teploty, dážď, sneh). Znižujú riziko ochorenia v dôsledku silného lokálneho podchladenia tela.