Ďalšie informácie

STABILITA SPOLOČNOSTI NA TRHU

Nechávali sme si vyrábať textilné autokoberce dodávateľsky, ale stále odberateľsko-dodávateľské problémy nás prímeli k rozhodnutiu vyrábať ich vo vlastnej réžii kvôli nespoľahlivému dodávateľovi. V rozhodujúcej miere v rokoch  2013-2014 sme začali s výrobou kobercov hlavne pretože chýbali na trhu. V prevažnej miere sme stabilnými výrobcami a dodávateľmi autodoplnkov  na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, . Vyrábame a dodávame textilné a gumené autokoberce s presnou mierou originality na všetky značky motorových vozidiel.  Používanie našich autokobercov vám zaručí pohodlnosť a bezpečnosť jazdy. Interiér vozidla dostane jedinečný vzhľad a design. Výrobu textilných autokobercov garantujeme vlastnou výrobou z vysokokvalitných materiálov.

ZÁRUKA KVALITY

Na základe doterajších úspechov s dôverou hľadíme do budúcnosti, pretože spätné väzby našich zákazníkov a recenzie sú tiež veľkou oporou v pokračovaní  a uspokojovaní potrieb všetkých odberateľov. Prosím porovnajte si kvalitu našej WEB stránky s konkurenčnou a uvidíte rozdiel  nielen na stránkach, ale aj naša skutočnosť je prekvapujúca a zaručená. Odbornosť našich pracovníkov je zárukou kvality, pretože máme šičky, ktoré pracovali pre renomované automobilky v Nemecku a zvučné značky automobilov.

KOMPLEXNOSŤ

Komplexnosť spočíva nielen vo výrobe textilných autokobercov, ktoré priebežne aktualizujeme o najnovšie modely aút, ale vyrábame ich v rôznej kvalite, z rôznych materiálov  a v rôznych farbách. Exkluzivitu našich kobercov potvrdzuje ponuka design gumených autokobercov, ale taktiež viac druhov vaničiek do kufra, a samozrejme veľký výber rôznych gumených autorohoží podľa kvality pre jesenné a zimné obdobie.

Kontakt

Veríme, že náš ponúkaný široký sortiment autokobercov a autodoplnkov uspokojí vaše nároky a potreby, tak aby ste sa cítili vo svojom vozidle spokojne a pohodlne! Ak sme  vám na niečo nezodpovedali, s výberom auto doplnkov radi poradíme tiež osobne. Stačí nám v pracovnej dobe zavolať na číslo +36302790835  v čase od 8,30 - 15,30 hod. a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie alebo napísať váš dotaz na objednavka@carcarpit.sk

VÝROBA NA PRESNÚ MIERU  

Textilné auto koberce, ktoré sa dostanú k zákazníkom, sú rozmerovo presné a dokonale zapadajú na podlahu konkrétneho automobilu. Navrhnite si vlastný koberec na našom internetovom obchode! Nami vyrobený autokoberec je zárukou toho, že odráža váš vlastný vkus a štýl a je schopný poskytovať estetické aj praktické funkcie, čím sa zvyšuje pohodlie vášho vozidla.

KVALITA MATERIÁLOV

Hlavnými znakmi kvality našich auto kobercov sú vlastnosti, ktoré garantujú odolnosť, ľahkú údržbu a sú vyrobené z materiálu, ktorý je rezistentný voči odieraniu. Pri objednávke kobercov si môžete vybrať z dvoch druhov materiálov: textilné a velúrové (plyšové), pri každej variante si môžete zvoliť rôzne farby, ktoré najviac zodpovedajú vášmu interiéru auta a vášmu štýlu.

O NÁS

Naša výroba textilných autokobercov sa snaží neustále znovu a znovu vyvíjať a zdokonaľovať svoj technologický postup od prvých krokov výroby, aby ponúkla novým a vracajúcim sa zákazníkom široký výber kobercov do všetkých značiek a typov motorových vozidiel.

SKLADOVÉ ZÁSOBY

Naša spoločnosť má veľké množstvo skladovej zásoby.

Rýchlosť doručenia

Všetky naše produkty zasielme našim zákazníkom prostredníctvom GLS kuriérskej spoločnosti.