carcarpit
cart
0 Tovar
0 EUR
wipeCart
LAKTOVÁ OPIERKA (151)

AKÁ JE VÝHODA LAKŤOVÝCH OPIEROK?


Počas vedenia motorového vozidla sa snažíme vytvoriť také podmienky, ktoré zabezpečujú pohodlné riadenie v aute. Je dosť pravdepodobné, že lakťová opierka nie sú súčasťou továrensky vyrobeného auta, preto vám ponúkame opierku, ktorú môžete namontovať medzi dve predné sedadlá – majú odkladací integrovaný box, s otváracím poklopom na hor a s ďalšími doplnkami. Svojím polstrovaným koženým poťahom poskytuje nezvyčajné pohodlie a vyriešenie osadenia opierky umožňuje ich montáž
v autách so základnou, strednou ako aj vyššou výbavou.

HLAVNÁ CHARAKTERISTIKA LAKŤOVEJ OPIERKY

Tento výrobok navrhnutý a vyrobený pre pohodlie vodiča. Výrobca uvádza dôležitosť použitia slúžiacu pre vodiča s viacerými funkčnými vlastnosťami. Neustála inovácia a úsilie vylepšovať kvalitu výrobku je výsledkom, že sa dostala na trh aj na našom webshope dostupná lakťová opierka. Nejedná sa o unifikovanú radu výrobku, ale je to špecificky vyrobený druh tovaru pre každú značku auta, ktoré môžete namontovať na stredovú konzolu, kde presne zapasujú. Zakúpením a používaním lakťovej opierky si zabezpečíte maximálne pohodlie. Opierka je vyrobená z kvalitných materiálov vhodná aj pre náročnejších zákazníkov s vysokou odolnosťou a životnosťou, povrch lakťovej časti je vypchatá a obtiahnutá textíliou a kožou vo vnútri s praktickým odkladacím priestorom.

ČO POTREBUJETE VEDIEŤ PRED NÁKUPOM TOHTO TOVARU ?

O lakťovej opierke vám predkladáme tieto potrebné informácie.
Nami ponúkané opierky sa predávajú pod značkou Armster, ktoré sa rozlišujú dvomi znakmi a podľa druhu montáže dvomi typovými označeniami. Z týchto dvoch variácií si môžete vybrať pre svoje auto
lakťovú opierku podľa vlastného vkusu a svojho štýlu.


• varianta S: štandard je čiernej farby, umiestnená medzi dvomi sedadlami s otváracím poklopom,
v porovnaní s typovým označením 2 sa odlišuje tým, že neobsahuje žiadne doplnky a nie je výškovo nastaviteľná ( viď nižšie uvedené).
• varianta 2: vývojom vylepšená, dostupná v dvoch farbách (čierna a metálovo sivá). Je výškovo nastaviteľná do štyroch pozícií, obsahuje extra doplnky, ako je priestor pre puzdro na doklady, pre pero, peňaženku, drobné peniaze a žetóny. Lakťová časť je posuvná dopredu i dozadu a pod ňou je umiestnený odkladací priestor pre rôzne predmety.


Záručná lehota na lakťovú opierku udávaná výrobcom je garantovaná na 3 roky.
Lakťové opierky sa umiestňujú na stredový panel medzi dve predné sedadlá, montujú sa ručným náradím (potrebné súčasti pre domácu montáž a postup sú pribalené v balíku).
Tento tovar nedržíme skladom, objednáme ich z blízkych skladov dodávateľa, čím sa termín dodania skráti na 1-2 dni. V prípade, že ani dodávateľ nemá skladom vami vybratí tovar, budeme vás informovať o ďalšom postupe výroby.

OBSAH BALÍKA


Jedno balenie lakťovej opierky obsahuje konzolu to je tá časť, ktorá je odlišná pre rôzne typy aút a má špecifické rozmery, má operadlo na lakeť horná čo je časť opierky, prislúchajúce škroby a nákres použitia.

DOPRAJTE SI LAKŤOVÚ OPIERKU PRE SVOJE AUTO EŠTE DNES


Na základe spokojnosti našich zákazníkov, ktorí už majú lakťovú opierku vám doporučujeme tiež zaobstarať si tovar Armster, ktorý zvýši nielen design interiéru, ale budete mať pocit pohodlnosti pri riadení vášho vozidla.

Ďalšie tovary