carcarpit
cart
0 Tovar
0 EUR
wipeCart
OCHRANNÁ LIŠTA HRANY KUFRA (0)

OCHRANNÁ LIŠTA HRANY KUFRA - ČO JEOCHRANNÁ LIŠTA HRANY KUFRA?

Patríte tiež do skupiny tých zodpovedných vodičov, ktorí robia všetko preto, aby si v ochránili svoje auto pred mechanickými poškodeniami? Investovali ste do rôznych auto doplnkov, aby ste ochránili svoje auto pri každodennom používaní pred náhodnými odreninami, škrabancami a  menšíminehodami?

Zatiaľ, ako uvažujete nad postupnosťou jednotlivých investícií do auto doplnkov sa dostanete aj k zadnej časti auta ku kufru na aute.

Uvedomujete si nebezpečie odierania, poškrabania a znehodnotenia pri ukladaní nákupnej tašky do kufra, pri ukladaní športovej výstroje po tréningoch, alebo ťažké školské tašky detí a ich iné školské potreby. Keď ráno vaše ospalé dieťa vytiahne z batožiny školskú tašku nedáva pozor na povrch a hranu nárazníka  a zase popoludní u unavených detí sa táto epizóda opakuje rovnakým spôsobom.

Určite ste ichviackrát upozornili a dohovárali, že svojou nedbanlivosťou môžu poškodiť povrch zadného nárazníka. Nech je tento problém minulosťou!Preto vám ponúkame na našom webshope ochrannú lištuhrany kufra-auto doplnok, ktorý je predurčený na ochranu povrchu a hrany zadného nárazníka proti akémukoľvek poškodeniu.

Poskytne Vám účinnú ochranu aj proti škrabancom pri preprave vášho domáceho miláčika, keď naskakuje do kufra a vyskakuje z neho.

 

HLAVNÁ CHARAKTERISTIKA VÝROBKU

Ochranná lišta, ktorá úplne pokrýva hornú časť nárazníka, je vyrobená z vysoko kvalitného, ​​odolného plastu ABS (ABS, tj. akrylonitril-butadién-styrén, ktorý je plastom s veľmi dobrými vlastnosťami, vrátane dobrého tlmenia hluku a vibrácií, vynikajúcej rozmerovej miery)  nezmršťuje sa vplyvom tepla a odoláva chladu.

Výrobok je teda robený na presnú mieru, nie je unifikovaného radu a presne zapadá do typu vozidla, pre ktoré ste si objednali. Z toho vyplýva, že ju po nákupe nemusíte tvarovať, strihať na dĺžku a veľkosť vášho auta, len ju umiestniť na nárazník.

 

MONTÁŽ OCHRANNEJ LIŠTY HRANY KUFRA

Je veľmi jednoduchá, nepotrebujete žiadne špeciálne zručnosti, žiadne ďalšie vybavenie, žiadne nástroje na inštaláciu, stačí odstrániť ochrannú fóliu z obojstranného lepiaceho pásu, lepiaci pásik 3M na spodnej strane nárazníka chráni výrobok pred pohybom.Pred inštaláciou by ste však mali dodržať nasledovné rady.Pred upevnením výrobku sa musí nárazník najprv očistiť handričkou, ktorú dodáva výrobca v balíku.

Po vyschnutí povrchu sa z výrobku odstráni ochranná fólia, ochranná lišta sa priloží na nárazník a pevne pritlačí.Upozorňujeme, že optimálna teplota pre inštaláciu je 10-35 ° C.Samozrejme, ak z nejakého dôvodu chceteochrannúlištu odstrániť, môžete tak urobiť bez problémov,lebo po demontáži nebudú žiadne stopy na nárazníku.

AKO SI OBJEDANAŤ?

Ochranné lišty sú k dispozícii v čiernej farbe pre väčšinu typov automobilov, s výnimkou niektorých typov áutsú k dispozícii aj v  chrómovom a karbochrómovom design prevedení.

Tento tovar nedržíme na sklade, takže po objednaní musíte počítať s dvojtýždňovým dodacím časom a na tento tovarsa vyžaduje zaplatenie zálohy. Sada obsahuje 1 kus ochrannej lišty, inštalačnú príručku a čistiacu handričku na čistenie nárazníka pred inštaláciou produktu.

MALI BY STE SPOKOJNÝM MAJITEĽON AUTA!

Objednaním a umiestnením ochrannej lišty nárazníka na vaše vozidlo môžete poskytnúť  nielen moderný a elegantný vzhľad, ale aj účinnú ochranu pred zraneniami, opotrebovaním a poškriabaním.Na základe spokojnosti našich zákazníkov a pozitívnej spätnej väzby sa odvažujemevám ponúknuť našuochrannú lištu na zadný nárazník.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ďalšie tovary