OPEL CORSA F (2019-)

OPEL CORSA F (2019-)

Po kúpe a prevzatí vášho nového auta si každý chce zachovať a chrániť exteriér ako aj  interiér vozidla. Túžbou každého z nás je dlhodobo užívať jeho nepoškodený a nový stav interiéru.

Zakúpením auto doplnkov dokážeme zachovať nepoškodenosť interiéru a považujeme za dôležité, aby auto príslušenstvá boli nielen praktické, ale aj estetické tak, aby sa hodili do farebnej schémy interiéru vozidla, alebo odrážali váš jedinečný vkus.

Naša spoločnosť preto považuje za dôležité tieto dve možnosti výberu auto doplnkov kombinovať.

Naším cieľom je, aby si zákazníci mohli vybrať z dostupných produktov na našom internetovom obchode, vybrali si príslušenstvo, ktoré vám vyhovuje pre svoje úplne nové auto vo všetkých ohľadoch.

V roku 2020 spoločnosť Opel uviedla na trh nový model CORSA F

Tento model má veľkolepé lakovanie, ktoré prináša na cesty novú farbu, s odľahčenou karosériou,  precíznym prevodom, vyspelou technológiou a svojou hospodárnosťou predpovedajú úspešnú budúcnosť.

Aké autodoplnky máme k dispozícii pre vaše vozidlo?

Prichádza letné, teplé počasie a pre toto  obdobie vám odporúčame autokoberce vyrábané našou spoločnosťou.

AUTOKOBERCE   

Bežným problémom je to, že dodaná rohož výrobcom automobilu je veľmi tenká, pokrčená - jedným slovom: nepoužiteľná. Nami vyrábané autokoberce sú kvalitnými výrobkami, ich hrúbka a materiál predčia továrenský vyrábané koberce. Môžete si vybrať z dvoch druhov materiálov,  obšívka, lemovka kobercov  je dostupná tiež vo viacerých farebných odtieňoch a dokonca aj základná farba kobercov je v rozličných farbách, takže sa nemusíte báť, že sa nezmestíte do farebnej schémy interiéru vozidla. Pre primeranú ochranu je možné požadovať si v objednávke gumový nášlapník v oblasti päty vodiča, ktorá predĺži životnosť koberca. Ľahko sa čistí, je vodo nepriepustný, takže jeho údržba nespôsobuje žiadne konkrétne problémy. Na koberce je možnosť objednať si výšivky  v dvoch veľkostiach, s možnosťou výberu farby výšivky a dokonca aj s vlastným textom, ktorý chcete mať na výšivke.

 

PRÉMIOVÉ AUTOKOBERCE

Na našom internetovom obchode pre náročnejších zákazníkov máme v ponuke a k dispozícii prémiové autokoberce, ktoré sú designovo jedinečné a svojim vzhľadom výnimočné. Koberce sú z mäkšieho a hrubšieho materiálu a môžete si vybrať zo štyroch rôznych farebných odtieňov. Prémiové autokoberce sú obšívané dookola s nubuk lemovkou alebo z jatočnej kože. Tento typ obšitia nubuk lemovkou je na dotyk a omak jedinečný, vo vizualite neopísateľný a rôzne farebné kombinácie vám umožňujú zvoliť si farbu lemovania, ktorá vám najlepšie vyhovuje k interiéru vozidla. Na koberce je možnosť objednať si výšivky  v dvoch veľkostiach, s možnosťou výberu farby výšivky a dokonca aj s vami navrhnutým textom, ktorý chcete mať na výšivke.

 

DESIGN GUMOVÉ AUTOKOBERCE

Mnohým zákazníkom, ktorí neobľubujú textilné koberce sa snažíme splniť jeho sny našou ponukou estetických design gumených kobercov, čo znamená, že by sa ich nemal vzdať nikto. Design gumené rohože sú autokoberce bez okrajov, ktoré zároveň poskytujú svojou štruktúrou ochranu, zmenia a urobia váš interiér vozidla útulným a jedinečným. Na design gumové autokoberce vďaka svojmu tvaru a konštrukcii nie je možné žiadať nášlapník. Je to exkluzívny produkt na trhu, ktorý naša spoločnosť uviedla na trh po dlhom experimente. Ich jedinečnosť je v rôznofarebnosti autokobercov, vo voliteľných farbách lemovania a jeho okraje sú obšité nubuck koženou lemovkou.

DEFLEKTORY - OFUKY OKIEN

V lete sú deflektory neodmysliteľnou súčasťou každého vozidla. V horúcom období použitie okenných deflektorov ozdobuje vaše auto a prináša ďalšie výhody. Často sa stáva, že parkovacie miesta v tieni sú už obsadené a ste nútený zaparkovať na priamom slnečnom žiarení. V týchto prípadoch si môžete smelo spustiť okná po spodný okraj deflektorov bez obavy, čím dosiahnete voľné prúdenie čerstvého vzduchu a vetranie vo vašom aute. Vďaka takto spusteným oknám máte zabezpečené neprehriatie vášho vozidla. Ich farba je grafitovo sivá (dymového nádychu), no napriek tomu nemusíte mať obavy, že by obmedzovali vo výhľade vodiča, alebo spolucestujúcich, sú zhotovené z priehľadného materiálu. Šírka deflektorov je závislá od typu auta, ale v priemere je ich šírka 5-6 cm, na bočnú stranu vyčnievajú len max. na 1 cm, priliehajú k forme vozidla a kopírujú líniu auta. Na okenných deflektoroch sa nachádzajú obojstranné samolepky, ktoré sú dôležité pri naliepaní, ale dôležité sú  aj profily v tvare U, ktoré pomáhajú vytvárať odstup a vsunúť pod deflektory tak, aby ich pritlačili k rámu okna.  Použitím U profilov sa stanú deflektory stabilnejšími a pomáhajú, aby sa okno ľahko dostalo na svoje miesto.   

 

PRAHOVÉ LIŠTY

Chcete zabezpečiť celoročnú ochranu prahu auta - na to sú tu prahové lišty.  Tovar je vyrobený na presnú mieru na každý typ motorového vozidla, s vysoko kvalitného nehrdzavejúceho materiálu (saténová oceľ), čo garantuje dlhodobú životnosť výrobku. Majú atraktívny vzhľad a je kombináciou lešteného a brúseného povrchu alebo karbónu. Hlavnou funkciou prahových líšt je ochrana laku na prahoch auta, ako aj všeobecná ochrana poškodenia pri vstupovaní a vystupovaní z auta. Ponúkame vám preto prahové lišty na ochranu proti a poškriabaniu prahu zakopnutím. Nemusíte mať obavy, že počas neskorej jesene a cez zimné obdobie na topánkach nalepená špina a kamienky doškrabú najcitlivejšie miesto dverí t.j. prah podbehu auta. Montážou týchto auto doplnkov zabezpečíte pre svoje auto takú ochranu, akú si od vás  ono zaslúži. Ak si myslíte, že je už neskoro chrániť si prah auta, lebo už máte špatné škrabance na nich  aj v tom prípade sa zamyslite nad kúpou prahových líšt, ktoré tieto mechanické odery zakryjú a zabránia ďalším poškodeniam.       

   

OCHRANNÁ LIŠTA HRANY KUFRA

Na našom internetovom obchode ponúkame ochrannú lištu hrany kufra na ochranu hornej časti nárazníka. Ochranná lišta, ktorá úplne pokrýva hornú časť nárazníka je vyrobená z vysoko kvalitného ​odolného plastu. Uvedomujete si nebezpečie odierania, poškrabania, znehodnotenia pri ukladaní nákupnej tašky do kufra pri ukladaní športovej výstroje po tréningoch, alebo ťažké školské tašky detí ? Poskytne vám účinnú ochranu aj proti škrabancom pri preprave vášho domáceho miláčika, keď naskakuje do kufra a vyskakuje z neho. Lišta je vyrobená na presnú mieru pre každú značku aut z ABS (ABS, tj. akrylonitril-butadién-styrénu), ktorý je plastom s veľmi dobrými vlastnosťami, vrátane dobrého tlmenia hluku a vibrácií, vynikajúcej rozmerovej miery,  nezmršťuje sa vplyvom tepla a odoláva chladu. Výrobok je teda robený na presnú mieru, nie je unifikovaného radu a presne zapadá do typu vozidla, pre ktoré ste si objednali. Z toho vyplýva, že ju po nákupe nemusíte tvarovať, strihať na dĺžku a veľkosť vášho auta, len ju umiestniť na nárazník.

 

VANIČKY DO KUFRA

Čo by ste mali vedieť pred nákupom našich vaničiek do kufra: vaničky do kufra sú vyrobené na presnú mieru kufra, špeciálne navrhnuté pre konkrétnu značku. Po celom obvode majú prírubu, výška hrany je medzi 3 a 5 cm. Vaničku do kufra vám odporúčame aj v prípade, ak kufri auta prevážate nákupy, prevážate svojho domáceho miláčika, alebo zabezpečujete prepravu krehkých materiálov a na prepravu nie najčistejších materiálov. Vaničky sú bez zápachu, čo znamená, že nesmrdia gumou a majú proti sklzové vlastnosti. Ďalšou dôležitou funkciou vaničiek do kufra je, že zachytávajú unikajúce kvapaliny alebo roztápajúci sa sneh, napríklad z lyží, z topánok a nazbieraná bahnitá voda môže byť rýchlo vypudená jediným pohybom.

 

GUMOVÉ AUTOROHOŽE

Autorohože od nás sú dostupné počas celého roka, pretože vodičom je koberec neodmysliteľnou súčasťou svojho auta. Je to tovar, ktorý je využiteľný v každom ročnom období a je prispôsobený rôznym podmienkam počasia, chráni vaše auto pred vlhkosťou a znečistením. Popri presných mierach kobercov na podlahu auta a zaručenej kvalite je dôležité, že si môžete vybrať ku každej značke auta z viacerých dresingových ponúk kobercov, ktoré sú pre vás najvyhovujúcejšie. V našom internetovom obchode si môžete objednať gumové autokoberce pre takmer všetky značky domácich i zahraničných automobilov. Pri nákupe si môžete vybrať z viacerých druhov materiálov a trojakej kvality kobercov – môžete sa rozhodovať akú výšku majú mať okraje s normálnym okrajom 1-2 cm vysoké alebo designové  a exkluzívne koberce, alebo 3D gumové autokoberce s 5-6 cm vysokým okrajom vhodné na jesenné a zimné obdobie.