carcarpit
cart
0 Tovar
0 EUR
wipeCart
PRAHOVÉ LIŠTY (0)

AKÝ CIEĽ SPĹŇAJÚ PRAHOVÉ LIŠTY?


Vďaka vývoju automobilového priemyslu môžeme jazdiť pohodlnejšie, bezpečnejšie a vyššia výbava auta nám umožňuje pri jazde pohodlie, či už sa premiestňujeme v rámci mesta z bodu A do bodu B, alebo na dlhšie trasy, ako aj víkendové rodinné akcie. Auto je dobrým sluhom pri rôznych aktivitách odbehnúť na nákupy a pri rodičovských povinnostiach odviesť deti do škôlky neskôr do školy a po skončení školy sa presunúť na rôzne spoločenské či mimoškolské aktivity. Cez víkend si zájdeme s autom na rybačku, či sa vyberieme čisto len do prírody kochať sa a oddychovať.

Kdekoľvek ideme pri tom vstupujeme a vystupujeme z auta a nie vždy vieme zabrániť tomu, aby sme my a spolucestujúci nezakopli do prahu vozidla. Ponúkame vám preto prahové lišty na ochranu proti a poškriabaniu prahu zakopnutím. Použitím prahovej lišty nemusíte mať ďalej obavy, že ako vám deti nastúpia do auta, ako majú zablatené topánky, nemusíte mať obavy, že počas neskorej jesene a cez zimné obdobie na topánkach nalepená špina a kamienky doškrabú najcitlivejšie miesto dverí tj. prah podbehu auta.

Montážou týchto auto doplnkov zabezpečíte pre svoje auto takú ochranu, akú si od vás ono zaslúži. Ak si myslíte, že je už neskoro chrániť si prah auta, lebo už máte špatné škrabance na nich , aj v tom prípade sa zamyslite nad kúpou prahových líšt, ktoré tieto mechanické odery zakryjú a zabránia ďalším poškodeniam.


ŠPECIFIKÁ A FUNKCIE PRAHOVÝCH LÍŠT


Hlavnou funkciou prahových líšt je ochrana laku na prahoch auta, ako aj všeobecná ochrana poškodenia pri vstupovaní a vystupovaní z auta. Tovar je vyrobený na presnú mieru na každý typ motorového vozidla, s vysoko kvalitného nehrdzavejúceho materiálu (saténová oceľ) čo garantuje dlhodobú životnosť výrobku. Prahové lišty 100 % pasujú na jednotlivé typy vozidiel, nemajú unifikované prvky, v porovnaní s inými predávanými prahmi ich netreba strihať, pasovať a viacnásobne skúšať na mieru vášho auta, aby ste dosiahli správnu mieru a funkciu.

Takmer pre všetky typy aút sa prahy vyrábajú v dvoch verziách v chrómovej a karbónovej. Medzi dvomi druhmi nie je žiadny rozdiel v designe a v kvalite, môžete si byť istý, že ktorýkoľvek prah si vyberiete bude estetickým nápadným doplnkom vášho auta. Na povrchu prahovej lišty je umiestnené logo od výrobcu, gravírovanie značky vozidla nie je možné objednať si ani u výrobcu na povrch lišty.

MONTÁŽ PRAHOVEJ LIŠTY


Montáž lišty je veľmi jednoduchá a nepotrebujete žiadne iné odborné vedomosti a žiadne extra zariadenia alebo náradia k montáži, musíte len odstrániť ochranné fólie z oboch strán. Pred montážou je vhodné dodržať tieto postupy a rady. Je nutnosťou, aby ste pred montážou umyli a odmastili všetky prahy. Akonáhle prahy uschli, odstránime ochrannú fóliu, umiestnime na prah a silno zatlačíme. Prosím vezmite na vedomie, že odporúčaná optimálna teplota na montáž je 10-35°C. V prípade, že z nejakého dôvodu chcete odstrániť prahové lišty, môžete tak bez problémov urobiť, lebo nezostanú po nich žiadne stopy.

AKO SI OBJEDNAŤ TOVAR


Jedna sada prahových líšt obsahuje 4 kusy (dve dopredu, dve dozadu), na jednotlivé kusy sa objednávky neprijímajú, len na celú sadu. Kvôli širokému sortimentu a rôznorodosti tovaru ho na sklade nemáme, čiže po vašom objednaní ho vieme zabezpečiť od výrobcu v priebehu dvoch týždňov a na zakúpenie tohto tovaru je potrebné zaplatiť zálohu.

SPOKOJNOSŤ NAŠICH ZÁKAZNÍKOV


Prahové lišty pre vaše vozidlá poskytujú moderný a elegantný vzhľad a voči mechanickému poškodeniu, odratiu a poškrabaniu poskytuje účinnú ochranu. Na základe spokojnosti a častých objednávok od našich zákazníkov vám odporúčame zadovážiť si prahové lišty, sme presvedčení, že neoľutujete vaše rozhodnutie. Ak si chcete vybaviť auto ďalšími praktickými a ochrannými auto doplnkami odporúčame vám aj ochranné lišty na hrany kufra.

 

Ďalšie tovary