carcarpit
cart
0 Tovar
0 EUR
wipeCart
PRÉMIOVÉ GUMENÉ AUTOKOBERCE (550)
PREČO SI OBJEDNAŤ TENTO TOVAR ?
Na našom webshope pre neskoré jesenné obdobie a cez zimu nájdete prémiové vaničkové autokoberce, ktoré patria medzi neoddeliteľnú súčasť vášho auta, pretože poskytnú najväčšiu ochranu podlahe a interiéru vozidla. Možno váš názor o tomto výroku je, že sa dá využiť len na sezónne zimné použitie, ale sú rôzne situácie, kde všade chodíte a ako si zablatíte topánky. Koberce v daždivom, zabahnenom počasí vedia byť osožnou súčasťou, či už vstupujeme do auta z ulice, alebo z bahnitého terénu.
AKÝ JE ROZDIEL MEDZI GEMENÝMI A PRÉMIOVÝMI VANIČKOVÝMI AUTOKOBERCAMI ?
Podstatný rozdiel je v tom, že vaničkové autokoberce majú extra vysoké okraje a vlisované drážky zvádzajú vodu, bahno, ako aj rôzne posypové materiály piesok, soľ a drobné kamienky. Hlavným cieľom vysokého lemu kobercov je, že zablatená voda z topiacemu sa snehu z topánok a vnesená dažďová voda zabránili s vysokou účinnosťou presiaknutiu vody na čalúnenú podlahu vozidla, čím poskytujú absolútnu ochranu interiéru. Cieľom a záujmom výrobcu v USA je tiež dôsledná fixácia a považuje ju za nutnosť, aby koberce boli opatrené fixačnými prvkami, čiže vaničkové koberce môžete bez obavy meniť gumené za textilné tie za prémiové, pretože všetky majú fixačné prvky. Kúpou tohto tovaru máte istotu, že fixačné prvky sú súčasťou kobercov.
ČISTENIE VANIČKOVÝCH AUTOKOBERCOV
Pred kúpou tohto tovaru nemusíte mať obavy že, ako sa budú čistiť vaničkové autokoberce, nebudete potrebovať žiadne špeciálne čistiace prostriedky. Na čistenie kobercov môžete použiť saponáty, teplú vodu ako aj jemnejšiu kefu pre ľahšie odstránenie hrubších nečistôt.
HLAVNÉ ZNAKY TOVARU
Vaničky do kufra vám zabezpečujú pohodlie, ľahké čistenie a praktické využitie popri tom si dávate otázku že, ako zapasujú na podlahu auta, k čalúneniu, k prístrojovej doske, či k farbe poťahov v aute. Preto si môžete vybrať z ponuky vo viacerých farbách podľa vlastného vkusu, ktoré sú najvhodnejšie k interiéru vášho vozidla. Pokiaľ vám v aute prevládajú tmavé farby (napr. čierne, tmavo sivé, antracitové) doporučujeme vybrať si autokoberec v čiernej farbe, a keď dominujú v interiéri rôzne odtiene sivej farby odporúčame koberec v sivej farbe. V prípade, že v aute prevažuje svetlá béžová, alebo práve prevláda hnedá farba, vieme ponúknuť vaničkové autokoberce aj týchto farbách.

DOSTUPNOSŤ TOVARU A SKLADOVÉ ZÁSOBY
Uvedené vaničkové autokoberce na skladových zásobách nedržíme vzhľadom k tomu, že ich sortiment a farebná škála pre všetky značky aút je veľmi široká. V prípade vášho záujmu o kúpu týchto kobercov musíte splniť dve podmienky: objednávku musíte zadať prostredníctvom nášho e-shopu a zaplatiť zálohu 50 % hodnoty tovaru. Na základe toho vám vieme zabezpečiť tovar asi do 2 týždňov.

SMELO ODPORÚČAME PRÉMIOVÉ VANIČKOVÉ AUTOKOBERCE TÝM .....
.... ktorí sa často denno-denne pohybujú na miestach vyplývajúcich či už z pracovných povinností, alebo rôznych záujmových činností, kde sú nie najvhodnejšie podmienky čistotne vstúpiť do auta.


Smelo odporúčame aj tým zákazníkom na sezónne či dlhodobejšie používanie, ktorým záleží na kvalite tovaru, na dostupnosti v rôznych farbách, na presných mierach, na bezpečnom a pohodlnom riadení vozidla a kompletne lemujú interiérové koberčeky, čím poskytujú absolútnu ochranu interiéru a pôvodného čalúnenia vozidla.
Ďalšie tovary