Rezw-Plast vaničky do kufra

Rezw-Plast vaničky do kufra

O nás

Rezaw-Plast funguje od roku 1982. Všetky výrobné závody sa nachádzajú v okolí Varšavy. Dlhoročné výrobné skúsenosti, najnovšie technológie, správne prevádzkové stratégie, plné nasadenie a vynikajúca kvalifikácia zamestnancov vybudovali dobré meno na vysokej úrovni pre značku Rezaw-Plast. Tešíme sa veľkej dôvere a obľube v celej Európe, ako aj na iných svetových trhoch, naše výrobky dodávame do viac ako päťdesiatich krajín. 

Rastúci predaj spolu s kladnými finančnými výsledkami nám umožňujú systematicky sa rozvíjať a inovovať, pravidelne rozširujeme a posilňujeme strojový park. V súčasnosti sme v procese vytvárania štvrtej pobočky spoločnosti a zároveň ďalšieho výrobného závodu. Okrem súčasnej výroby venujeme veľkú pozornosť výskumnej a vývojovej činnosti. Náš tím neustále pracuje na nových spôsoboch výrobných procesov. Každý mesiac uvádzame do sortimentu najmenej desať nových modelov z našich produktov. Aktuálna ponuka obsahuje niekoľko tisíc položiek venovaných konkrétnym autám.

 Oddelenie kontroly v spoločnosti má vlastné laboratórium, pričom dohliada na výrobný proces a sleduje technické parametre používaných plastov a vyrábaných výrobkov, čím zaručuje ich zhodnosť s požadovanými normami. Voči pripomienkam zákazníkov nezostávame ľahostajní, všetky postrehy týkajúce sa našich výrobkov sú pre nás veľmi cenné. Spokojnosť a motiváciu pre ďalší rozvoj zaručujú naše doterajšie úspechy a spokojnosť mnohých zákazníkov. 

Pozývame vás k spolupráci, zaručujeme vám čestnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť, môžete nám dôverovať, tak ako to už urobili mnohí naši zmluvní partneri.

 

GUMOVÉ VANIČKY DO KUFRA AUTA

Gumová vanička prispôsobená presne podľa tvaru kufra. Vyrobená je z kvalitných termoplastických elastomérov (syntetický kaučuk) s vlastnosťami podobnými gume, ale bez jej nepríjemného zápachu. Je veľmi odolná, ľahká, pružná, jej povrch má protišmykovú funkciu. Odolná voči nečistotám a vplyvu chemikálií.. Dostupná je v troch farebných odtieňoch – čierny, šedý a béžový.