RIGUM Gumené autorože - vaničky do kufra

RIGUM Gumené autorože - vaničky do kufra

Výroba osvedčenými technológiami

Naša výroba je vybavená kompletnou výrobnou technológiou, preto sme pri výrobe autorohoží do interiérov a kufrov vozidiel úplne samostatní. Každý typ autorohože je starostlivo vytvarovaný našimi skúsenými dizajnérmi. Pred lisovaním produktu vykonáme všetky potrebné presné merania a pripravíme materiál na vytvorenie formy.

Česká kvalita, precízne vzory

Každá rohož je vyrobená pomocou precízneho vzoru a formy pre presný model auta. 

Spoliehame sa na naše vlastné merania a vzory. Materiály, ktoré používame, sú pevné a trvanlivé, takže rohože dokonale sedia na podlahe alebo v kufri každého auta.

Gumové rohože

Gumové autorohože chránia podlahu každého auta. Vyrábame ich z kvalitnej gumovej zmesi. Perfektne sedia, ľahko sa udržiavajú a čistia. Ich vyvýšený okraj chráni interiér auta pred znečistením a predlžuje jeho životnosť.

Vaničky do kufra

Dizajnové gumové autorohože chránia kufor každého auta. Vyrábame ich z kvalitnej gumovej zmesi. Perfektne sedia, ľahko sa udržiavajú a čistia. Ich vyvýšený okraj chráni interiér auta pred znečistením a predlžuje jeho životnosť.

Moderný prístup. Spoľahlivosť.

Gumové autorohože sme začali vyrábať v roku 2010. Česká kvalita a spoľahlivosť boli vždy naším najväčším prínosom, ktorý predtým u väčšiny našich dodávateľov chýbal. Naša výroba je vybavená modernými technológiami, ktoré vo veľkej miere prispeli k plnej sebestačnosti vo všetkých štádiách výroby. Nie sme závislí od ostatných a sme vždy schopní a pripravení rozšíriť naše portfólio gumených produktov. Dokážeme vyrobiť prakticky čokoľvek, čo potrebujete.