carcarpit
SLNEČNÉ CLONY (0)

Prečo si objednať slnečné clony?


Klimatizácia v aute bola pred rokmi extra drahá záležitosť, no dnes je už klíma základnou výbavou auta. V letných horúčavách nám nepomáha stiahnutie okna, preto je dobré, keď v aute vieme zapnúť klímu na kratších či dlhších cestách, na cestách v zahraničí a dovolenkách. Hoci v horúčavách vieme zapnúť klímu auta, ale za použitia slnečnej clony zabránime prenikaniu priamych slnečných lúčov, čím dokážeme znížiť prehriatie interiéru auta.

Vlastnosti produktu


Auto vybavené slnečnou clonou podľa skúseností, znižuje prehriatie interiéru až o 20 % vo vozidle. Vynález a použitie clony v aute zvyšuje komfortnejšie cestovanie nielen cestujúcim, ale aj vodičovi.


Namontované slnečné clony na okná auta chránia cestujúcich pred nepríjemnými a škodlivými účinkami slnka, filtrujú lúče a chránia pred UV žiarením. Prednosťou produktu Sun-Set, že jeho použitie vôbec neobmedzuje pohyb okien. Okná môžete spustiť aj za jazdy a zabezpečia vám nielen hore uvedené funkcie, ale clona slúži aj proti vniknutiu hmyzu, chrobákov do interiéru vozidla. Využitie clony je aktuálne nielen cez deň, ale doporučuje sa ju využívať aj v noci, lebo znižuje prienik osvetlenia inými vozidlami. Životnosť a trvácnosť tohto produktu je daná prísnymi technologickými a kvalitatívnymi požiadavkami výroby, ktoré v Európe vo Veľkej Británii vyrábajú svetové autoznačky.

Tento autodoplnok je vyrobený z plastu, ktorý je pripevnený na silný rám. Nejedná sa o unifikovaný výrobok, každá slnečná clona je vyrobená na mieru pre každú značku auta. Jednoduchá a rýchla montáž umožňuje kedykoľvek namontovať a odmontovať clonu. Na odmontované časti slúži púzdro so zipsom, čo umožňuje uloženie aj v kufri.

Čo treba vedieť o objednaní tovaru?


Slnečná clona sa nemôže objednať na kusy, dostanete ju ako sadu v puzdre so zipsom, v ktorom sú uložené clony na všetky zadné okná v aute.

Clony sú vyrobené od stredového stĺpika dozadu na bočné aj zadné okná. V puzdre so zipsom sú na montáž pribalené spony na pripevnenie clony. Tovar skladom nemáme, preto ho objednávame od výrobcu a termín dodania je cca 2 týždne.


Vami objednaný tovar môžeme dodať iba v prípade zaplatenia 50 % zálohy. Po potvrdení objednávky vám pošleme zálohovú faktúru na uvedenú e-mailovú adresu. Upozorňujeme, že vašu objednávku bez spätného potvrdenia a zaplatenia 50 % zálohy nebude možné splniť.

Montáž slnečnej clony


Predtým než objednáte tovar je nutné vedieť postup montáže, ktorá je v podstate veľmi jednoduchá. Pripevnenie slnečnej clony nezanechá žiadne poškodenie, alebo stopy. K dodanému tovaru je výrobcom priložený nákres na použitie.

Na montáž tovaru nie potrebné žiadne náčinie, pokiaľ to neuvádza nákres, preto je dôležité postupovať podľa neho.

Pred montážou sa presvedčte, či sú podľa návodu v puzdre všetky súčasti, dopočujeme vám pozorne si prečítať nákres na použitie a dôsledne dodržať jeho postup.

Praktickosť slnečnej clony


Slnečná clona nie len praktickým doplnkom pre vaše auto, ale zabezpečí vám komfort a design auta.

Ďalšie tovary