VANIČKA DO KUFRA

VANIČKA DO KUFRA

VANIČKA DO KUFRA – viete na čo slúži?

Vanička do kufra - ak sa vám viac páči pomenovanie chránič kufra - je strážcom kufra vášho vozidla! Je to vložka umiestnená v kufri vozidla, ktorá chráni továrensky vyrobený textilný koberec pred nečistotami a zachová svoj pôvodný stav a čistotu. Vzhľadom na hmotnosť výrobku je veľmi ľahké ho vyberať a vkladať z kufra pri čistení.   Ale to nie je všetko! Pri dodaní a použití vaničky do kufra  sa  balíky v priestore nekĺzajú, zabraňujú pohybu nákladu, váš batožinový priestor zostane nepoškodený!

Vaničku do kufra je vhodné si zakúpiť skôr, než si poškodíte batožinový priestor pred rôznymi fľakmi, pred poškriabaním, pred zápachmi po rozliatí akejkoľvek vyliatej  tekutiny a pred zabránením a rozbitím krehkého materiálu. Je vhodné obstarať si vaničku predom,  aby sa zabránilo spomínaným poškodeniam. Na trhu je nekonečné množstvo a druhov vaničiek do kufra. Musíte si len vybrať tú, ktorá najviac vyhovuje vašim potrebám a očakávaniam!

 

Pozrime sa načo treba dávať pozor pri výbere vaničky a čo hľadať!

 

UNIVERZÁLNE VANIČKY       

Pri typových modeloch aút ktoré sú k dispozícii v malom počte, nie vždy sa vyrábajú typické špecifické vaničky pre daný typ a značku auta. V takom prípade si môžete vybrať medzi dvoma riešeniami.

1. Verzia so strihom na mieru spolu so vzorom je možné ju nastrihať na veľkosť každého vozidla. Veľkou nevýhodou však je, že nemá žiadny okraj, obrubu.

2. Vzhľadom na svoju veľkosť sa zmestí do každého auta, ale presne sa nehodí do kufra automobilov. Veľkou výhodou oproti predchádzajúcej je však to, že má lem.

 

VANIČKY NA PRESNÚ MIERU

Vanička, ktorá poskytuje najbezpečnejšiu ochranu vášho kufra. Je na presnú mieru, špeciálne navrhnutá pre konkrétnu značku auta. Takže po nákupe sa nemusíte obávať toho, že musíte strihaním prispôsobovať výrobok alebo znižovať jeho veľkosť. Okrem presnej miery, sú bez zápachu, čo znamená, že nesmrdia gumou,  nepáchnu a majú protisklzové vlastnosti. Jednou z ich výhodou a vlastnosťou je, že majú prírubu: výška hrany je medzi 3 a 5 cm. Mate obavu, že nielen nakúpený tovar budete mať rozsypaný  v kufri, ale že sa vám môže niečo vyliať so zanechaním fľaku na čalúnení kufra. V záujme toho, aby ste tomu predišli ponúkame vám riešenie na našej webstránke zaobstarať si tovar pod názvom vanička do kufra. Vaničku do kufra vám odporúčame aj v prípade, ak kufri auta prevážate svojho domáceho miláčika, alebo zabezpečujete prepravu krehkých materiálov a prepravu nie najčistejších materiálov. Ďalšou dôležitou funkciou vaničky do kufra je, že zachytáva unikajúce kvapaliny alebo roztápajúci sa sneh, napríklad z lyží, topánok, a nazbieraná bahnitá voda môže byť rýchlo vypudená jediným pohybom a opláchnutím vodou, čím kufor zostane čistý, bez zápachu a fľakov. V závislosti od materiálu vaničky môžu byť:             

PLASTOVÉ        

Sú vyrobené z pružného, ​​​​odolného plastu, ktoré sa neroztrhnú ani nerozbijú. Bez poškodenia odolávajú korozívnym účinkom aj silným kyselinám. Mimoriadne praktická je verzia so vstavanou protišmykovou vložkou, ktorá zabráni pohybu prepravovaných vecí v kufri. Sú dostupné aj lacnejšie verzie bez protišmykovej zóny, ktoré si môžete získať za miernejšiu cenu.     

GUMENÉ

Celý jeho povrch je nekĺzavý, takže celý batožinový priestor môžete bezpečne používať. Táto jej vlastnosť sa nestráca ani používaním počas niekoľkých rokov. Je flexibilnejšia a pružnejšia ako plast, takže pri čistení sa dá ľahšie s ňou manipulovať. Na požiadanie je na trhu k dispozícii niekoľko kategórií: silikón, design, exkluzívne...

Môžete si vybrať produkt, ktorý je všednejší, alebo príležitostnejší a prémiový. Vyrábajú sa z kvalitnej, jemnej gumy a poskytujú jedinečný vzhľad, estetický zážitok a zároveň zachovávajú svoju praktickosť - podľa vkusu a potrieb každého človeka. Ak je pre vás dôležitá aj kvalita a chcete si vybrať z prémiových batožinových vaničiek  pozrite si naše rozmerovo presné výrobky v našom internetovom obchode.