carcarpit
cart
0 Tovar
0 EUR
wipeCart
Naše produkty - internetový obchod


NAŠA HISTÓRIA
MINULOSŤ SÚČASNOSŤ BUDÚCNOSŤ
Naša rodinná firma bol založená na komerčné účely s cieľom dodávať autodoplnky pre autosalóny a v prvých rokoch našej činnosti sme sa zaoberali iba distribúciou gumových rohoží. V roku 2010 sme po rozsiahlom zvážení otvorili obchodnú prevádzku s využitím dostupných zásob: využili sme informačné technológie 21. storočia na spustenie internetového obchodu. Preto sme považovali za potrebné rozšíriť našu ponuku autodoplnkov: okrem gumených autokobercov sme tiež začali vyrábať a predávať textilné autokoberce a vaničky kufra do batožinového priestoru. V roku 2014 prišiel nový vietor do života našej spoločnosti. Po zakúpení vhodného technického vybavenia sa začala výroba textilných autokobercov vo vlastnej réžii. Naším cieľom je byť schopný uspokojiť potreby, požiadavky a nápady našich zákazníkov z kvalitných surovín v krátkom čase.
Naša výroba textilných autokobercov sa snaží neustále znovu a znovu vyvíjať a zdokonaľovať svoj technologický postup od prvých krokov výroby, aby ponúkla novým a vracajúcim sa zákazníkom široký výber kobercov do všetkých značiek a typov motorových vozidiel. Preto naša ponuka v tejto oblasti sa preto neustále rozširuje a rozširuje: s novými lemovkami, dizajnovými nášlapníkmi , farebnými fixačnými prvkami. Naša vlastná výroba nám umožňuje okrem iného plniť aj individuálne požiadavky a nápady našich zákazníkov: napríklad vami navrhnuté vlastné výšivky na koberci, koberce vyrobené podľa vzoru a strihu poslaných zákazníkom, riešenie problému fixácie, kotvenia v prípade u vozidiel bez kotviacich bodov.

Okrem kvalitných materiálov a surovín hladký priebeh výrobných procesov zabezpečujú naši siedmi kolegovia. Každý krok výrobného procesu spočíva v rukách týchto zamestnancov: krajčírsky strih, lemovanie, našívanie nášľapníkov, pečenie výšiviek . Náš kolektív každý týždeň pracuje na tom, aby bo li naši zákazníci stále spokojní.
Krajčírske vzory sú nevyhnutnou súčasťou výroby textilných autokobercov. Aj v tejto oblasti považujeme za dôležité nielen presnosť, ale aj to, aby boli naši zákazníci spokojní pri vkladaní a používaní koberca v aute. Máme k dispozícii viac ako 1200 strihových vzorov, čo zaručuje, že koberec je úplne rozmerovo presný.
Flexibilita a otvorenosť našich kolegov voči novým trendom, ako aj naše skúsenosti získané v priebehu rokov, umožnili v roku 2014 zahájiť výrobu klasických kobercov spolu s výrobou rebrovaných kobercov.
Vysoký záujem o ponuku nášho internetového obchodu, zvýšené objednávky nás viedli k ďalšiemu rozšíreniu našej ponuky autodoplnkov. Preto sme popri už známych výrobkoch začali uvádzať na trh nové výrobky, ako sú vaničky do kufra, deflektory vzduchu, prahové lišty, ochrana lišty na zadný nárazník a slnečné clony.
Rozšírenie výrobného oddelenia a nárast objednávok so sebou priniesli aj zmenu prevádzkových nových priestorov na podstatne väčšie a v roku 2017 sme sa presťahovali kompletne: vedenie, výroba, skladovanie a miesto osobného odberu sme dostali pod jednu strechu. To všetko znamenalo nielen to, že práca sa zefektívnila, ale aj to, že sme mohli držať väčšie zásoby gumených rohoží a že naši návštevníci už mali k dispozícii ukážku autodoplnkov.

Avšak okrem maloobchodu sme neodsunuli do pozadia ani veľkoobchod. Neustále dostávame množstvo objednávok a otázok z autosalónov a spoločností, ktoré považujeme tiež za dôležité, ako keď sme zakladali našu spoločnosť.
Na základe doterajších úspechov s dôverou hľadíme do budúcnosti. Okrem slovenského, českého a maďarského trhu náš sortiment autodoplnkov chceme rozšíriť aj v iných krajinách európskej únie ako sú Rumunsko, Nemecko, Rakúsko.

Okrem expanzie na európske trhy sú pre nás dôležité aj inovácie. Našim najnovším produktom, ktorý bude čoskoro k dispozícii, bude lemovaná gumená rohož.
Okrem toho neustále monitorujeme novo vydané automobily a okamžite aktualizujeme našu ponuku o produkty, ktoré sú pre nich dostupné.

Prečo si vybrať nás?

  • máme viac desaťročných skúseností
  • svoju prácu robíme s odbornosťou
  • spoľahlivosť a široký výber
  • kvalitné a prvotriedne výrobky
  • výrobky s presnou mierou
  • záruka na objednané výrobky
  • osobný odber od GLS služby s platbou kreditnou kartou
  • zabezpečujeme objednávky na individuálnu požiadavku
  • k dispozícii call centrum
  • priaznivé a dostupné ceny

Veríme, že náš ponúkaný široký sortiment autokobercov a autodoplnkov uspokojí vaše potreby a nároky!
Naši partneri
cik
gledring
gumarny
pphfrogum
rezawplast
rigum
teamheko